Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van tehetségem az énekléshe...

Ha van tehetségem az énekléshez, de nem ezzel akarok foglalkozni felnőttként, viszont a szüleim azt akarják, hogy zenész legyek, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Először is amilyen hanggal megáldottak, azzal nem azt a műfajt tudnám képviselni, ami tetszik, amit élvezek. ("Modern hangom" van, de a rockot szeretem.) Másodszor történelem-testnevelés szakos tanárnő szeretnék lenni, ének-zenét, mint tantárgyat nem is szeretem. 13/l
2016. febr. 16. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a szüleim nem is engedik, hogy abba az iskolába menjek,amibe szeretnék, mert szerintük ha énekesnő leszek, sokkal több pénzem lesz.
2016. febr. 16. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:
LOL. A szüleid nagyon el vannak tájolva. Éneklésből megélni? Jó vicc
2016. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt akarják, hogy menjek el a következő gyerekeknek fenntartott tv műsorba, ami megy a TV2-n. Eleve nem mennék el oda, hiszen e csatorna ugyanolysn hazug és semmit nem érő, mint az RTL Klub.
2016. febr. 16. 21:25
 4/7 A kérdező kommentje:
*ugyanolyan
2016. febr. 16. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megpróbálnék beszélni velük. Beszélj lyukat a hasukba, ne hagyd magad elhallgattatni. Mégis mik az érveik? "Én ezt mondtam, ezért ezt fogod csinálni"? Vázold fel nekik a terveidet és meséld el, hogy konkrétan miért nem szeretnél énekesi karrierbe fogni. A te életed, nem az övék.
2016. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már leültem velük vagy százszor, de nem érdekli őket. Az van, amit ők akarnak, amit én szeretnék, az úgysem lesz jó, elrontom az életem. (Szerintük..)
2016. febr. 16. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

a zenéből meg lehet élni, de itthon nem előadóként.


pont az ilyen sok fos tehetségkutató miatt, ahonnan évente 10-15 új arc megjelenik, szerinted mennyi pénzt kereshet 1-1 zeneszerző vagy dalszövegíró a jogdíjakból? :D mert, hogy az ilyen "tehetségeknek" esetleg hangja van, de írni azt nem tudnak...:D



különben is, a tehetségkutatók teljesen másként működnek, mint ami a tv-ben van, de ez nyílt titok már évek óta, le van szervezve az egész előre, szóval alapvetően elég birka szüleid lehetnek :D


nem nagyon tudok a dologra mit mondani, mert az ilyeneket nem igazán lehet meggyőzni semmivel.

2016. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!