Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az automata egy nap csak 100...

Az automata egy nap csak 100 e. t ad ki egyszerre, én 360 e . -t akarok kivenni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A K&H nál vagyok.Ebben a hónapban már 2x vettem fel 101-100 e.-t.A csomagom szerint még kétszer vehetek fel 101-100 at ingyenesen.Összesen 4 x vehető fel pénz nekem ingyenesen.

Jött a számlámra 360 e ft. amiből már csak 200 at tudok felvenni, azt is kétszerre.A maradék százat már csak úgy ha levonnak érte díjat.Kb mennyi lesz ez?ha a bankban személyesen veszem fel jobban járok, kell azért is fizetnem?olcsóbb úgy, mintha az automatából?vagy várjam meg a jövő hónap elsejét?És akkor megint felvehetem kétszerre ingyenesen?Nem szeretném gazdagítani a bankot,megmondom öszintén.


2016. jan. 16. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Számlacsomagtól függ. A havi 2 ingyenes kpfelvét összesen 150e-ig érvényes, a bankod által biztosított másik 2-ről viszont a bank oldalán vagy a szerződésedben vagy az ászf-ben tudsz tájékozódni.

Az tuti, hogy automatából jobban jársz, a személyes felvét mindig drágább.

Egyébként ha nem sürgős, akkor szerintem az a legegyszerűbb, ha nem veszed fel, csak a jövő hónap elején. Így még néhány forintot kamatozni is fog :D

2016. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

A K&H-s automaták többet adnak ki egyszerre.

Milyen csomagban vagy, hogy 4-szer 100-100-at vehetsz fel?

Mi K&H-sak vagyunk, de nekem pl az első ATM-es felvétem ingyenes, 500ezerre van állítva a limitem (vettem már fel ennyit egyszerre)

A cég is K@H-s, ott is az első ingyenes, de ott 1 millió a maximum (már arról is vettünk fel 1 milliót egy tranzakcióban)

2016. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Meg a regi zero zamlacsomagom van.500 e nekem is a limit ,de nem erek vele semmit ha az automata max szazat ad ki.nem tudom biztos mert kisvaros,es nincs olyan sok beletoltve.

Mindig ugy szoktam hogy eloszor szazat veszek fel a fizunkbol.es masodjata a tobbit.4x lehet ingyen .

2016. jan. 16. 12:19
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg egyszerre kivenni. Max. ha nincs benne annyi pénz, akkor új tranzakciót kérsz.

Mi is kisvárosban szoktunk felvenni, de simán kiadja az 500-at (KHs ATM)

2016. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a kérdezőnek be van állítva készpénzfelvételi limit 100 ezer ft-ra. Ha neten hozzá tudsz férni a számládhoz, akkor magad is át tudod állítani, ha nincs netes hozzáférésed, akkor be kell menni a bankba és ott megkérdezni, átállíttatni.
2016. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mar irtam h 500 e re van a limitem allitva...

Ha meg ujbol kerem a tranzakciot elhasznalom a 3. Ingyenes felvetelt,es a 4.et is...:(

2016. jan. 16. 13:04
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Pár napja vettem fel több mint 300-at KH automatából, és OTP-s vagyok. Tuti, hogy neked korlátozva van a felvétel.Bemész a bankodba és kéred, hogy oldják fel, vagy növeljék a limitet.
2016. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor használod el a tranzakciót, ha sikeres a kp felvét.

Ha 400 ezret kérsz, de nincs annyi az ATMben, vagy nem ad ki annyit, vagy nincs annyi a számládon, akkor nem vesz el az ingyenes tranzakcióidból. Ez is biztos, mert már volt úgy, hogy nem volt annyi pénz az ATMben, mint amennyit fel akartunk venni. (aki előttünk próbált meg pénzt felvenni, annak se adott ki, meg is várta, hogy mi mire jutunk)

2016. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hintalow ***** válasza:
18%

A kérdező még mindig nem írta meg, hogy milyen atm-nél próbálkozik, de valszeg otp-s lesz, ha tényleg kisváros.

Az otp-nél pedig az atm-jeikből idegen kártyával 100.000 Ft-os felvételi limit van per tranzakció.

Szerintem a kérdező is ebbe fut bele.

2016. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

"Mar irtam h 500 e re van a limitem allitva..."


Oké, lehet, hogy én nem írtam érthetően: én a bankkártyával felvehető NAPI KÉSZPÉNZFELVÉTELI LIMIT-re gondoltam (nem arra, hogy mennyit vehetsz fel ingyenesen) ezen kívül még létezik vásárlási limit is .

Ez egy számla nyitásakor alapban 100 ezernél van - ha ezen nem állíttatsz, akkor annyin is marad.

2016. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!