Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bűn a közöny? Mégis mit lehet...

Bűn a közöny? Mégis mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hétfőn mentem haza a 148-as busszal,és egyszer csak arra lettem figyelmes,hogy a buszra felszáll vagy 8-tini suhanc,akik feltehetőleg az iskolából jöttek éppen. Jól szituált,ápolt rendezett normális srácoknak néztek ki. Olyan mostani divatosan öltözködő sportos tinik,akik a mai divatnak hódolnak. Ahogy felszálltak a buszra hangoskodtak,és köpő csöveztek,és egymást biztatták,hogy "Gyere,gyere!" " Jaj,de veréb csicska vagy,sorozd már meg azt a csövest!" És ahogy hátra néztem azt láttam,hogy egy ránézésre 28-29-év körüli munkás nadrágban,és eső kabátban öltözött éppen munkából haza utazó igencsak nagy darab férfit rugdostak,öklöztek,ütötték verték a fejét,az oldalát,a gyomrát,meg még rugdosták is. És tele köpő csövezték. Az egész busz hátsó ülései,és ablakai tele volt rágott nyálas papír zsebkendő darabokkal. Először csak játszottak vele,és utána a játék átment verésbe. Amint az igencsak nagydarab és jóval idősebb férfiról annyit,hogy nagyon ittas állapotban volt.Bűzlött a szesztől. Amikor oda néztem,hogy mi folyik ott hátul,az egyik 12-14-év körüli fiúcska (Olyan kis aranyos barátságos cuki kinézete volt) beszólt nekem,hogy "Ne nézzél mert kiszúrom a szemedet) és egy pillangó kés volt nála. Aztán miután jó alaposan helyben hagyták a fickót,leszálltak és eltűntek. Csak annyit láttam,hogy ahogy elkezdték verni,és rugdosni,először csak könnyezett a szemei,majd piros lett az arca,és végül a szájából habos vér csordogált,és a füleiből is vér szivárgott. Szóltam neki,de nem válaszolt. A Buszvezetőnek sem mertem szólni. Végül amikor Én is leszálltam hívtam a mentőket. Nem mertem közbe avatkozni,mert amikor csak oda néztem,engemet is elkezdtek fenyegetni. Az egyik fiú például levette a felső ruháját,és feszítette az izmait,és az igényesen kidolgozott kockás hasát mutogatta nekem,és azt ordította hogy "Gyere! Gyere! Szét b**lak,Tee!" És elővették a festékes kannát,és össze firkálták a buszt,és az üveget meg kasza kővel karcolgatták össze,az üléseket pedig fölvagdosták. És ez pont a legújabb buszon volt. Talán a buszon lévő kamerák rögzítette. De a végén a kamerákat is megrongálták. És nekem pedig megmondták,ha köpök a zsaruknak,akkor azt kapom majd,mint ez a csöves. Sokáig úgy gondoltam,hogy ez csak az ilyen Amerikai filmekben történhet meg,vagy Chichagóban. De úgy látszik hogy tévedtem.

#bűn #a közöny #és mit tehetek?
2016. febr. 18. 05:05
 1/8 anonim válasza:
Hát ezek tuti grönlandi eszkimók voltak.
2016. febr. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 8-ból csak 3-volt "eszkimó" A többi hófehér bőrű,kék és zöld szemű angyali tekintetű divatosan öltözködő,és olyan hogy is mondjam,vagy írjam,olyan kisfiús fizura-t viselő fiúcska volt.Egy szóval. Olyan mostani divatos tini fiúk. A zöme 18-20-év körüli. De volt köztük egy 12-éves szőke hajú,kék szemű nagyon barátságosnak kinéző kisfiú. Na Ő mondta nekem,amikor hátra pillantottam,hogy ha még egyszer hátra nézek,akkor kiszúrja a szemeimet. Ez most itten nem egy balliberális antifa propaganda,hanem a Való Világ! Ezt láttam Hétfőn.
2016. febr. 18. 05:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát "antifa propaganda"-nak éppen gyenge is volna. Az hogy félelemből az ember valamit csinál, vagy nem csinál, az valamennyiben menti a tettet, vagy a mulasztást mindenképp úgy gondolom. De ha az ok a szimpla közöny, akkor az már Kevésbé menthető hozzáállás emberileg. Vétkesek közt cinkos aki néma.
2016. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez neked kozony? Kozony egy erzes. Erzes sosem lehet bun de itt kozel sem errol volt szo.

Itt felelem tombolt benned.

Ha en lettem volna te sztem darabokra vertem volna oket... de en karates vagyok es iszonyat modon igazsagtudatos.

Egybol kellett volna rendorseget hivni s megkerni buszvezetot, alljon meg s ne nyissa ki ajtokat. Na ez utan mentem volna oda megvedeni akit epp ruhaztak s amint valamelyik hozzam er, ajulasig verem.. ami altalaban 5-10 masodperc nalam de hat akkor is.....

2016. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4#-es szimpi nekem. :)

Hát igen, a rendőrséget kellett volna hívni, és a mentősöket. A többi utas mit csinált közben?

2016. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megverni Őket??? Tudod milyen izmosak voltak,azok a fiúk?! És volt köztük Karatés,KungFus,Takvendoo,Kick Box,Thai Box,és Izraeli harcművész is. Szóval nagyon tudtak verekedni azok a fiúcskák. És mindegyik mutogatta a szálkásra gyúrt kockás hasát,és karizmait. A telefonomat pedig elvették,és össze törték,és a buszvezetőnek a diszpécsert hívó berendezését is szét verték. A többi utas meg reszketett mint a kocsonya a vonaton. Szóval itten nem hétköznapi iskolás kisfiúkról volt szó. Hanem Hip Hop Boyz-os izmos Fubus Graffitisekről! Akiktől még a BRFK-is vérző végbél nyílással menekül a kicsi Opel Asztrával. Ezeknek a fiúknak minimum A8-as Audijuk van,és rengeteg izmuk. Szóval ne csodálkozz,hogy csak a nyes félelem volt úr nálam éppen akkor.
2016. febr. 18. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volt erre a kérdésre is időt szánni...
2016. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát te h.ü.l.y.e. vagy baz'meg.
2016. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!