Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvan szinte mindenem, mégis...

Megvan szinte mindenem, mégis egykedvű vagyok, vajon mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Gazdag családba születtem, jó egyetemre járok (mesterképzésre), szép nagy házban lakom (Budán jó környéken), finom kajákat eszem, sokat utazom(távoli helyek, tengerpartok, síelés stb.). Sokan pont ilyen életről álmodnak, mint amilyen nekem van, én azonban mégis olyan egykedvű, közönyös vagyok szinte minden iránt, valahogy semmi nem tud lázba hozni. 24/F

2016. febr. 1. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Jöjj rá, hogy mi hiányzik az életedből. Nem tárgyi javakra gondolok. Menj el dolgozni. Engem például boldoggá tesz, ha a munkámban jó vagyok, eltudom végezni megfelelően a feladatom. Boldoggá tesz a párkapcsolatom. stb.
2016. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%
Szerintem új impulzusokra van szükséged. mer én olyat még nem láttam hogy valakit csak a zabálás és az utazások teljesen kielégítettek volna. Érdekes hogy azt nem említetted hogy van egy gyönyörű barátnőd. úgy hogy gyanús hogy nincsenek-e nőügyek az életuntság mögött, mert azért 24 évesen ez kicsit fura. szerintem beszélgess minél több emberrel, csak úgy a beszélgetés kedvéért, mert az mindig elindítja valami irányba a gondolkodást.
2016. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magányos vagy és elszigetelt. Ismerkedj új, számodra érdekes emberekkel akár online akár fesztiválok, előadások alkalmával.
2016. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, talán az elszigeteltség az oka. Meg valóban elég zárkózott típus vagyok. Barátnőm nincsen, lehet, h az hiányzik, csak ilyen rövidebb kapcsolataim voltak nőkkel.
2016. febr. 1. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. És az is lehet, hogy nem az az oka amit te annak gondolsz. Nekem volt egy ismerősöm akinek nem voltak anyagi gondjai, jó iskolába járt, jól tanult, szerető családja volt, jó barátai, ÉS párkapcsolata és mégis nekem panaszkodott, hogy neki valamiért nagyon nem oké. Próbáltam megértő lenni és felvidítani, csak kicsit nehéz volt úgy, hogy nekem utána a 10 fokos lakásba kellett hazamennem télen, de nem igazán vette az adást, csak mondta tovább. Szóval akik ilyen jó helyzetben vannak, azok nem is nagyon értik milyen a másik oldalon, nincs mihez viszonyítaniuk.

24L

2016. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!