Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi idő még az ember...

Mennyi idő még az ember beletörődik az életébe?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja szedek antidepresszánst, de csak minimális javulást érzek. Egyedül élek és nincs igazán senkim se. Már nem reménykedem abban, hogy valaha meggyógyulok és jobb lesz bármi is.

2016. jan. 24. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem lehet beletörődni az életbe
2016. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Én sose "törődtem bele", én élvezem az életet.
2016. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Valakiknek korán sikerül, míg másoknak később.
2016. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit levelezhetünk, ha az segít.


Szerintem azok, akiket meg lehet törni (és tárgyként, eszközként használni őket a munkahelyükön), ők törődnek bele az életükbe, akiket nem lehet megtörni, őket egyszerűen ignorálja sokszor a mai világ, azonban ők még ekkor sem adják fel, pedig egyedül vannak emberileg a legtöbb esetben (ez nem jelenti azt, hogy nem lesznek depressziósok).


A mai világnak megtört "gépemberekre" és maximálisan lojális (sokszor a lojalitás ma inkább simlisséget jelent véleményem szerint) emberekre van szerintem a legtöbb esetben szüksége. Amikor szeded az antidepresszánst, ez is jusson eszedbe! Lehet, azért vagy most depressziós és magányos, mert téged nem sikerült megtörni! Nem álltál be a sorba, nem bólogattál a közösség vezetőjének, amikor marhaságokat beszélt, stb... Nem mentél a tömeggel a diszkóba és nem alkoholizáltál, cigiztél, mint a tömeg...

Nem fogadtad el az első, a végzettséged alatt lévő, megalázó álláslehetőséget és ezért kevés a pénzed...


Ez nem biztos, hogy "gond"! Mindenki, aki depressziós, ezt is vegye figyelembe!

2016. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es Nagyon jól látod, lehet én is ezért vagyok depis. Nagyon nehezen tudom elfogadni, ami manapság is megy, az emberek hülyítését, egy időre ki is vontam magam abból a bizonyos forgalomból, nem voltam egy társasági ember igazán, de mostanság néhány ember jobban megmutatta a foga fehérjét, s ez még jobban lehúz, még ha vannak olyanok is, akikkel egy hullámhosszon vagyok.
2020. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!