Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalnál egy másik emberért?

Meghalnál egy másik emberért?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy az az ember nem lenne se a rokonod, se a legjobb barátod, se az élettársad senkid se lenne. Csak egy ártatlan ember, akinek az életét a haláloddal meg tudnád menteni.

2016. febr. 18. 20:04
1 2 3
 1/23 Legoman ***** válasza:
Ha szeretetből teszem, hogy egy ártatlan ember tovább éljen, akkor igen.
2016. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Attól függ, fiatalabb e nálam.

Jó ez lehet hogy hülyén hangzott, de ez van...

Amúgy nem.

2016. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
őszintén szólva én nem.
2016. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, de lehet, hogy van olyan eset, amikor igen.
2016. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 FüligJimmy88 ***** válasza:
62%
Legfeljebb akkor, ha biztosan tudom, hogy úgy lesz jobb a világnak. De ahhoz nagyon pengének kell lennie az illetőnek. Máskülönben csak a szeretteimért, de értük zokszó nélkül.
2016. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én igen! Az életem úgysem ér semmit és van egy lány akit szeretek, érte meghalnék!
2016. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz ezzel akár abba a tudatba jutatnál egy embert hogy egy ember miatta halt meg. Ha nem mentenéd meg neki nem fájna csak te lennél egy depressziós állat amíg élsz.

Szóval ha feláldozod magad te jász jobban mert nem kell úgy leélned az életed viszont egy másiknak meg igen.

Na ha ebből indulunk ki miért mentsüng meg egy életet a mi életünk árán hogyha az az embernek nem lesz már normális élete

2016. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha ő nem szeret, akkor nem szenved!
2016. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha felkészültem a halálon való átlépésre: Igen! Nem kellenek nyakatekert eszmefuttatások. Ez volt a fogolykiváltó rendek magasztos küldetése. Az a szerzetes, aki úgy érezte, felkészült a halál kapuján való átlépésre: a fogolytáborból kiváltott egy embert. Semmit nem tudott róla, nem is fontos, az ítélkezés nem a mi dolgunk.

[link]

2016. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Nem mintha félteném a tyúkszaros életemet, de mindenki foglalkozzon saját magával.
2016. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!