Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedvelem a munkatársam, de...

Kedvelem a munkatársam, de lehetetlen vele dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen egymásra vagyunk utalva, ha valamit elront, azt én oldom meg. És ilyen sajnos napi szinten előfordul. Most már mindenki elkezdett rá panaszkodni, valószínűleg engem is meg fog kérdezni a főnök, hogy mit gondolok. Eszméletlenül szemétnek tartanám magam ha rosszat mondanék róla úgy, hogy emberileg tényleg nagyon rendes, és jókat is beszélgetünk. De dolgozni tényleg lehetetlenség vele, és meg sem tudom neki tanítani a dolgokat, mert ő ilyen. Mi a véleményetek? Mit tennétek?
2016. febr. 19. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy ívben le szoktam szarni, kit hogyan érint, illetve ki milyen ember úgy amúgy/munkán kívül. Ha képtelen a rábízott feladatot jól megcsinálni, nem kérek belőle. Csak kárt okoz, holott a profit szerzés lenne a lényeg, amit ő hátráltat.

Megmondanám neki, hogy így szeretem, úgy szeretem, de nem ért ahhoz, amit csinál. Esetleg az, hogy rossz pályát választott vagy tanuljon tovább.

2016. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy emberileg milyen. Ha mondjuk baleseteznél és két sebész közül kellene választanod akkor kit választanál, a profit de bunkót, vagy azt aki kevésbé ért hozzá, de kedves?
2016. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell rúgni!
2016. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mond valóságot.

Jó ember, nincs baj, tud tanulni, akar is, de jelenleg nagyon rosszul teljesít s szinte minden nap rád hárulnak feladatrészek tőle.

Itt főleg munkáról van szó. Ezt tartsd szem előtt, de beszélhetsz is vele minél hamarabb. Figyelmeztetheted, informálhatod.

2016. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!