Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kölcsönös vonzalom van köztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös vonzalom van köztem és a munkatársam, hogyan kerüljem el, mi tehetek, (hiszen a kapcsolat lehetetlen)?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lehetetlen a kapcsolat?
2015. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lehetetlen?
2015. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért, mert ő családos ember. Én független vagyok ugyan, de azt hiszem, hogy a dolog csak rajtam múlik, ő vevő lenne "egymásra". Vibrál közöttünk a levegő, viszont én próbálok közömbös maradni. Nem tudom elkerülni, hiszen egy légtérben mozgunk a munkahelyen, folyamatos kapcsolatban vagyunk. Jobbnak érzem, ha már nem is beszélgetek vele, nem tudom ez helyénvaló-e, mert így elveszítem , mint embert.
2015. szept. 25. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért a véleményért sokan elítélnek majd. Mégis azt mondom, beszéljétek meg a dolgot. Egy kapcsolatba akkor tud egy harmadik ember belépni, ha már nincs rendben. Minden szempontból jobb a tiszta helyzet. Gyerekként átéltem, milyen az, mikor a szülők nem értik már meg egymást, és a válás után jobb volt. Felnőttként látom ugyanezt a párommal, bár együtt vagyunk, és nem volt félrelépés.

Ha valóban vibrál a levegő, lépj, úgyis kiderül, valódi érzelmek, vagy csak vonzalom, vagy egy barátság. Aztán az élet úgyis hozza a megoldást.

2015. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!