Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek teljesen hülyének...

Szerintetek teljesen hülyének néztek a húsboltban?

Figyelt kérdés

A mamámnak kellett 1 kiló sertéslapocka. El is mentem a henteshez, ketten voltak a pultnál, és kértem lapockát. És mikor mérte ki, mondtam, hogy húha, ez ilyen csúnya, szebb nincs? Mondta, hogy a lapocka az így néz ki. De mondom, ami itt mellette van, az sokkal szebb. És mondta, hogy az comb, nem lapocka. Mondtam akkor én inkább abból kérek, az is jó sült húsnak? Mondták, hogy igen. A másik az már nevetett. És akkor visszarakta a kimért lapockát, és adott a combból. És mikor mentem ki az ajtón, és csuktam be, láttam, hogy egymásra néztek, aki kiszolgált az sóhajtott egy nagyot, a másik meg röhögött.


L/19


2016. febr. 20. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
igen
2016. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem tudod megkülönböztetni a kettőt az vicces, de egyben fárasztó is.
2016. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Hááát, igen :D Na de attól most mi van? Semmi. Ne izgasd magad miatta. Nevettek egyet, ennyi :) Én inkább azt mondanám aranyos lehettél, nem néznélek hülyének. Szerintem ők sem.
2016. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sebaj, tapasztalatokból tanul az ember.
2016. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
El kell keserítselek, igen :-) De ne aggódj, senki nem úgy született, hogy felismerje a sertés részeit, főleg a mai világban akik nem voltak disznóvágáson. A mamád valószínűleg azért akart lapockát, mert az zsírosabb kissé, sokan azért esküsznek a zsírosabb húsra, mert ízletesebb, ezzel én is így vagyok. Ja és általában a lapocka olcsóbb, mint a comb. Ne parázz ezen, ők elfogják felejteni a tudatlanságod, mert napi szinten találkoznak ilyennel, te viszont tanultál, és legközelebb már látni fogod a különbséget. :-) Fogsz még ilyenekkel találkozni, ne aggódj ezen.
2016. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
5. voltam. Még annyit azért hozzátennék, hogy egyébként egy eladónak már kellene, hogy legyen annyi önkontrollja, hogy nem nevet látványosan. Én is kereskedőként dolgozom bár egy teljesen már iparágban, nekem is mondanak néha butaságokat a vevők, de nekem teljesen evidens, hogy nem hozom zavarba.
2016. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, azért mikor még bent voltam annyira nem nevetett, inkább csak mosolygott.
2016. febr. 20. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kinevetés bunkóság volt. De jellemző sajnos egyes emberekre, hogy ilyen gyerekesen gondolkodnak. Kinevet téged, arra nem gondol, hogy neki ez a munkája azért van ott, hogy válaszoljon a kérdéseidre. Ebből is látszik, hogy nem túl értelmes fazon ha még azt sem érti meg mit kell csinálnia a melóhelyén..
2016. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. De nagyon tudatlannak e temaban. :)))

Am meg csak tenyek szamtanak. Velemenyek nem. Mondjuk itt velemenyuk igaz volt ha csak tudatlannak veltek.

2016. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!