Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szeretethiány,...

Szerintetek ez szeretethiány, ami nekem van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hiányzik az, hogy valaki megöleljen, kedvesen, dícsérően beszéljen hozzám. A szüleimtől kaptam elég szeretetet, de ez valahogy úgy szeretném, hogy egy lány, a barátnőm ölelejen, szeressen. 20vagyok és nem volt még komoly kapcsolatom, szerintem arra lenne szükségem.

2016. febr. 21. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, igen ez az. Nekem nem lehet soha kapcsolatom, pedig arra lenne szükségem, de nem lehet, neked viszont igen. Úgyhogy szerezz valakit, mert tönkre fogsz menni lelkileg, ahogy az velem történt. És te ezt nem akarod, hidd el! Sok sikert és kitartást! :)
2016. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet kapcsolatod? Írj nyugodtan privátot,ha van kedved beszélgetni :)
2016. febr. 21. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem egeszen szeretethiany, de egy fajtaja.

Szerelmi kapcsolatbol szarmazo szeretet hiany.

2016. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Túl komplikált ez ahhoz, hogy el tudjam magyarázni. De köszönöm neked is, hogy segítenél! :)
2016. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De meséld el nyugodtan :) kiváncsi vagyok mi lehet az, komolyan megpróbálnék segíteni
2016. febr. 21. 15:23
 6/8 anonim válasza:
( Elnezest az ekezetek hiänyäert. )Ezek a benned feltörö erzesek teljesen termeszetesek ebben a korban. Az volna a baj, ha nem igy ereznel. Sokunknak szüksegünk van az ölelesre, szeretetre, melyek hozzä tartoznak egy harmonikus elet kialakitasahoz. Nyugodtan älmodozz, kepzeld el, hogy milyen tärsat kivänsz magadnak, de ne a hiäny ällapota uralkodjon benned, mert azzal nehezited a folyamat bekövetkeztet. Tudd, hogy megfogod talälni a viläg legjobb tärsät, efelöl ne legyen semmi ketseged es keress toväbb. Erezd jol magad a börödben, ez a legnagyobb vonzerö. Ha mäs nem dicser meg, dicserd meg Te sajätmagad, naponta többször is. Ha erdekelnek a toväbbi modszerek akkor majd irok. Sok sikert es sok boldogsägot kivänok.
2016. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Süritett levegö, ha gondolja, keressen meg, mert mindenre van megoldäs, az Ö problemäjära is. Megkeressük a megoldäst.
2016. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ölelésre minden embernek szüksége van. Endorfint termel, oldja a stresszt, gyógyító hatása van. és bizonyítottan tovább él a rendszeres ölelkezésben részesülő egyén. Csakhogy kamaszkorban, vagy fiatal felnőttként gáznak érezzük, ha a szüleink megölelnek minket. Eltoljuk, ellökjük magunk mellől anyát, apát, mondván, nem vagyunk már pisisek. Ilyenkor aztán hiányát érezzük valakinek, aki megadhatná az ölelést,a dicséretet.
2016. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!