Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről az emberről?

Mit tudtok erről az emberről?

Figyelt kérdés
Sokat láttam nyáron a barátnőm által elkeresztelt "sátánt". Egy magas csávó, aki az Andrássyn szokott sétálni az úttesten, fel-le száll a buszokra, nagyokat dobbant a lábával, és néha magában beszél. Most viszont régóta nem láttam őt, kicsit kezdem hiányolni is. Tudtok róla bármit?

2016. febr. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos bent van a pszichiátrián skizofrén tünetei miatt.
2016. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DD
2016. febr. 21. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Innen is eltűnt Lucifer.
2016. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg bedobták a gyogyóba. :(
2016. febr. 21. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Őt nem csak a barátnőd hívja sátánnak. Az egész városban aki ismeri, Sátánnak hívja. Mármint személyesen, megszólításkor is. Ez a ténylegesen használt "beceneve".

Akik pedig ismerik (egyébként meglepően rengetegen), azok tudják, hogy teljesen épeszű, csak teszi magát. Egyébként rendszeres jótevő. Az Andrássy úton történő "bűncselekmények" (kisebb lopások, zsebtolvajlás, verekedés, stb) 70%-t ő fékezi meg, vagy jelenti a rendőrségnek. Mindenről tud a városban. A mostani munkahelyemet is rajta keresztül szereztem (irodai meló egy bankfiókban).

2016. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Wow, soha nem gondoltam volna. :D
2016. febr. 24. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!