Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen napotok volt?

Milyen napotok volt?

Figyelt kérdés
:)
2016. febr. 21. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2016. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Dolgoztam, de nem bánom, szeretem a munkám. Közben zenét hallgattam jó sokat, most másztam ki a tus alól, illatos vagyok, mint egy baba. Korán lefeküdhetek, ami még jobb. Vagy olvasni fogok.

10/7-re értékelném. És neked?

2016. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Sz@r
2016. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon faca volt. :)
2016. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Délben keltem, délután routert állítottam és az ügyfélszolgálatot hívtam. Sikeresen megoldódott a probléma, így újra volt net. A legjobb barátom születésnapja van ma, és ezért én is boldog vagyok! Nagy az empátiám, így örülök más örömének. Estefelé tanultam egy kicsit, még tervezek egy kis angolt.


Összességében nem rossz!

2016. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, zsír! Egész nap Red Alert 2-ztem és megnéztem a Vándorút c. filmet. (Legjobb.) Fáj a derekam sajnos, remélem elmúlik holnapra. Amerikai melegszendvicseket sütöttem, az egyikbe mogyorókrémet kentem desszertként. Nem is rossz, tudom ajánlani!
2016. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Klassz volt, de a holnaptól még klasszabb lesz mert szabin leszek egész héten. :D Egyébként vasárnap mindig pihenek.
2016. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleg xar. Delben keltem es egesznap filoztam, hogy elmenjek lemosni az autot vagy ne. Aztan vegul nem mentem mert ott ragadtam a tv elott. :(
2016. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok.

Nekem olyan átlagos vasárnapom volt. Hajnalig olvastam, délben keltem, tanultam, aztán órára mentem. Utána hazajöttem, útközben zenét hallgattam. Itthon találtam pudingot, azt megettem. :)

Aztán csak létezgettem, nem csináltam semmi érdekeset. Olvasni terveztem, de nem jött meg a kedvem hozzá.

2016. febr. 21. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!