Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam olyan...

Hogyan védjem meg magam olyan ellen aki nagyobb és rámrohan ütlegel stb?

Figyelt kérdés

6 évet karatéztam ott ütni meg rugni megtanultam de például arra hogy egy ,,Nagyfiú'' nekem ront a suliban és üt vàg ész nélkül nem tudom hogy kezeljem le... Ugye a shotokan karatéban vannak küzdelmek szabályok stb de viszont sose futunk rá senkire és ütjük rugjuk ahogy tudjuk... Erre kérnék tanácsokat.


Elég pici vagyok 60 kiló, 150 cm és 16/F



2016. febr. 22. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért tré a sportszerűség , erő és termet is kell a technikai tudáshoz . Az élet ne menetekből és pontozásból áll , szerezz be paprikasprét és keress önvédelem oktatást .
2016. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 év után ez lehetetlen. Legközelebb ha harcművészettel foglalkozol, csinálj is valamit.

Én 2.5 év wado után barna öves shotokános apám porrá tudom darabolni.

Védekezz, ha üt vág, csinálj valamit. Mi ez??

Milyen edződ van neked? Mit csináltál te 6 évig??

Ha nem tudsz semmit se, kapálódás is jó.

Nálunk még kumite is olyan ritkán volt... másik egyesületeben meg nem volt egyáltalán, még is ha 3 nagydarab rám futna, kitépném mindnek szívét, mi ez????

Ha szeretnéd, találkozzunk néha és gyakoroljunk önvédelmet. Párszor 1-2 óra velem és lefejezed 1 mozdulattal legközelebbi alkalomnál.

Küzdelmi szabályokat iktasd ki való életben.

Imádom életet, ha megütnek, onnantól bármit csinálhatsz, önvédelmek betudódik. Nevetségesen könnyű.

Írj nyugodtan és találkozhatunk is.

2016. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!