Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagyok valójában?

Ki vagyok valójában?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta érzek valami érzést. Nem tudom hogy mi ez, megmagyarázhatatlan. Már megis fordult a fejemben hogy őrült vagyok de akkor máshol lennék. Elementál nem lehetek ahhoz túl rossz vagyok. De még senki nem jelent meg és mondta el hogy ki vagyok és mi itt a dolgom. Tudom hogy van! Máskülönben már rég nem lennék. Szóval mi a véleményetek erről? A válaszokat előre is köszönöm!
2016. febr. 26. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát Theeeee
2016. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz magadba és találd meg a választ.
2016. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen személyiségzavarod van? Ilyen borderline vagy hasonló?
2016. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Edward Cullen te vagy az?
2016. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ki vagyok valójában?"

Nagy valószínűséggel egy lélek akik tapasztalni, fejlődni született le.

"senki nem jelent meg és mondta el hogy ki vagyok és mi itt a dolgom"

Ahogy szinte senkinek se. De nagyon könnyű rájönni. Egy részt ugye mint mindenkinek, ami tapasztalás, lelki fejlődés, más részt te saját számító nehézségeidben való fejlődés, ezek kezelésében való fejlődés.

Ha kell segítség, írj.

2016. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a te érzésed hasonló-e az enyémhez, de én is kicsi korom óta úgy éreztem, nem ide tartozom, mintha marslakó lennék.


Azóta sokféle spirituális és filozófiai irányt tanulmányozva arra jutottam, hogy én nagyon is valószínűnek tudom tartani a reinkarnációt, és azt, hogy a lelkünk egy-egy halhatatlan darabja az eredeti teremtő forrásnak. Ez a földi élet csak egy a sok közül, és fontos tanulnivalónk van itt, de mindenkinek mást kell tanulnia, ezért nem létezik egy általános cél.

Engem például nem vonz az átlag élet, nem vágyom karrierre, családra, sikerre, pénzre, stb, ami általában az emberek célja.

Van egy párom, aki hozzám hasonló, együtt eléldegélünk szeretetben, szabadidőnkben sokat kreatívoskodunk, és próbáljuk közben fejleszteni magunkat olyan értelemben, hogy még jobban megszabaduljunk például a rossz szokásainktól, és minél békésebb életünk legyen.

Eléggé buddhista megközelítéshez hasonlít ez az ismertebb irányzatok közül, de nem tartozunk hivatalosan semmilyen irányzathoz.


Vannak emberek, akik szimplán még nem untak bele annyira a földi élet anyagi élvezeteibe, és azokat akarják hajszolni, velük nem tudok azonosulni, ezért éreztem magam régen mindig kívülállónak.

De attól még mind ugyanannak a fénynek a kis darabjai vagyunk, csak mind-mind máshol tartunk az úton, és ezzel nincsen semmi baj.


Nem térítgetésből írtam ezt, tőlem mindenki azt hisz, amit akar. Én sem tudnám ezt bizonyítani, ha kéne, mindössze ezt tartom a legvalószínűbbnek.

Csak azért írtam le, hátha tudsz bármi gondolatot hasznosítani az én tapasztalataimból.

2016. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!