Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondolja magát minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja magát minden lány csúnyának meg kövérnek, mikor egyaltalán nem azok? Csak azt akarják hogy dicsérjék őket vagy mi?

Figyelt kérdés

Miért nincs senkinek önbizalma? Én tisztában vagyok a kinézetemmel és szerintem nem vagyok csúnya. Mások miért nincsenek magukkal tisztában? Vakok vagy mi? Annyira tud idegesíteni mikor egy szép lány nyavajog h milyen ronda stb..

Szóval miért nincs itt senkinek önbizalma? :D

16/l


2016. febr. 6. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Neha amikor kicst rosszul erzem magam en ezt akkor mondom es igen direkt azert h masik mondjak h nem is meg szep vagy jo az alakod es ettől jobban erzem magam :) szoval kicsit mindkettő 16L
2016. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van,hogy egy lanyt esetleg a kulseje miatt mar leri**ncoztak vagy ehez hasonlo es egy ido utan mar onmagaban kezdi el keresni a hibat es ez egy termeszetes dolog neha,hogy masok mit gondolnak rolunk neha ezert mondunk ilyeneket :) Legalabb is en... Persze lehet,hogy csak en vagyok a kivetel,de nekem mar mondtak hogy ribi vagyok azert mert ugy nezek ki ahogy. Es ez lelkileg barkit letiporhat es igen a vege lehet hogy onbizalomhiany... Tehat nalam ez inkabb onismereti dolog. Hogy masok hogy latnak engem... :) 14/L
2016. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En nem azert mondom, mert az ellenkezojet akarom hallani es akkor majd jaj de jo lesz nekem. Ezeket en komolyon gondolom, meg vagyok gyozodve, hogy ez a valosag.

Bar a visszajelzesek alapjan egyaltalan nem igy van.

2016. febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!