Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályban csúnyának...

Az osztályban csúnyának tartanak, de sztem nem vagyok olyan vészes Miert van ez?

Figyelt kérdés

13/L

Az osztályban a fiúk azt mondják hogy csúnya vagyok, de én nem látom magam olyan csúnyának.

Egyébként barna hajam van, napfényben vöröses kicsit, vége göndör

Zöldes barna szem

Osztályban középmagasnak számítok (168)

Arcommal minden rendben, fogszabályzóm van de csak éjszakai, és már rendbe jöttek a fogaim

Fülem elállt de megműttettem, így már az is ok

45 kg vagyok, lábaim jók, mellem kicsik


Arra gondoltam azért nem tetszek a fiúknak, mert határozott vagyok, szókimondó, és ellentmondok nekik ha nem értek velük egyet

Okos is vagyok (legutóbbi mérés szerint 148 az IQ-m csak nem szeretek tanulni de mindenből ötös vagyok


Ruháim csinosak de nem kihívóak


Akkor mi baj van velem?


Mint mondtam 13/L



2013. dec. 16. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy a határozottságod és a szókimondóságod riasztja őket, nem beszélve a magas IQ-dról, főleg ha erre még esetleg túl büszke is vagy.


Légy szerény és mosolygós, a mosoly megszépít.

2013. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, a beképzeltség a baj...


Amúgy szerintem kamu a kérdés: 13 évest nem plasztikáznak még...

2013. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kamu,

Fület pl korán kell plasztikázni, mert akk a porc még nem keményedett meg.

Raadasul az enyém eléggé elállt...

Egyébként nem vagyok beképzelt, csak nem bírom az olyan embereket akik siránkoznak hogy milyen csúnyák, pedig szépek

Nem tartom magam bombázónak, csak szépnek

De ezzel nem szoktam kérkedni

Vannak rossz tulajdonságaim is: forrófejű vagyok, néha megbántok másokat, (de nem jellemző!!!) pedig nem akarom

Ha rossz napom van kiabálok is


De nem értem vannak az osztályban irritáló lányok akik vihognak, átgázolnak mindenkin csak hogy megkaphassanak valamit ami utána nem is érdekli őket mégis kapkodnak utánuk a fiúk

2013. dec. 16. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi a szép,az bizony szubjektív!
2013. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, de engem már most irritál a személyiséged, mármint amit leírtál.

Kicsit beképzelt vagy, vagyis annak mutatod magad. Ha van önbizalmad az sose baj, de ne szállj el:)

Legyél kedves, és semmiképp sem okoskodj, talán ez taszítja a legtöbb embert.

De azt se feledd, hogy a 13 éves fiúk még iszonyú éretlenek, tehát mindenkit lecsúnyáznak, ettől érzik jól magukat, majd kinövik :)

2013. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!