Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 150cm-es nőt már törpének...

Egy 150cm-es nőt már törpének tekintenek?

Figyelt kérdés
Ez azonnal eszükbe jut, ha ránéznek?Elég komoly természetű 28 éves lány vagyok.Tanárként törpének neveznek egyes diákjaim.Morbidan sértő.Elősször életemben találkozom ilyen megjelöléssel.A gyerekek nagyon őszinték, tehát ilyen könnyen rám mondják az emberek??

2016. febr. 28. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"A gyerekek nagyon őszinték, tehát ilyen könnyen rám mondják az emberek??"

A gyerekek nem őszinték hanem rosszindulatúak.


"Elég komoly természetű 28 éves lány vagyok."

Ha az vagy akkor minek akadsz fenn ezen?


Amúgy meg a törpenövés teljesen más dolog, szóval nem vagy konkrétan "törpe", de tény hogy nem nőttél nagyra sem.

2016. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Ez azonnal eszükbe jut, ha ránéznek?"

Igen, mivel első ránézésre mindenkinek megakad a szeme azon ha valami eltérő. Mint ahogy látják ha magas vagy, izmos vagy, kövér vagy, túl vékony vagy, nagy az orrod, hülyén áll a hajad, nagy a füled, fél szemed van.

2016. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem a 155cm-es magasságommal csúfoltak törpének kamaszkoromban, szóval simán lehet. De amúgy ha nem a magasságodról, akkor másról kapsz "becenevet". Gondolom, diákkorodban ti is adtatok a tanároknak, szerintem mindenhol szoktak.
2016. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a 150cm-es nő nem törpe.Sajnos vannak gonoszkodó gyerekek is és ha a hangadó ilyen átveszi a többi.Nálunk a gonoszkodó osztálytársunk mindig azt kiabálta szegény technika tanárnőnek,hogy Mária néni,mikor tetszett utoljára megborotválkozni?


Én meg vékony voltam középiskolában és az alsósok néha csontváznak csúfoltak,persze sértett,de nem vettem fel nekik.

2016. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Remélem nem magyart tanítasz!


"Morbidan sértő."


Jujj!

2016. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát 5-ös,ha valami nem ideillő,primitiv beírás volt az ez.Te nagyon unatkozhatsz szerintem.
2016. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A törpéknek aránytalan a teste.

Ez a magasság még pont a minimum a nőknél.

2016. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Genetikai hibából fakadóan törpe valaki.

Ha neked normálisan ilyen, nem törpeség.

2016. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem meg a 190cm-es magasságommal pedig zsiráfnak,hosszúnak,colosnak meg lóba****zónak hívnak :)

Az jobb?

2016. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!