Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha biológiailag férfiként a...

Ha biológiailag férfiként a lányokat szeretem, de a lányok nem tekintenek rám szociálisan férfiként, akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tűnik de ez nem trollkodás, hanem komoly kérdés, mert rengeteg problémám van a kommunikációval, amit képtelen vagyok fejleszteni, tekintve, hogy senki nem hajlandó kommunikálni velem.
2015. ápr. 14. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
inkább hüly_e vagy
2015. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez nehéz kérdés....
2015. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
77%
What? Mii? Leszbikus? Te férfi vagy akkor ... jó megyek aludni
2015. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak elkeseríteni, de nőnként sem tekintenek rád, tehát nem vagy leszbikus.


Ismerek olyan hímneműt, akire sem én, sem közös nőismerőseink nem tudunk férfiként tekinteni. Meg voltunk döbbenve, mikor kiderült, hogy nős. Legalább egy nő mégiscsak akadt, aki meglátta benne azt, amit mi nem:-)

2015. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Akkor semleges nemű vagy, vagyis átmenet a férfi és a leszbikus között. Leszfi vagy férfikus.
2015. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Gabooorka ***** válasza:
42%
Az előttem lévőnek igaza. Akkor neveznénk "lezbikusnak" ha nőnek tartanának annak ellenére, hogy férfi vagy. Az az igazi kérdés, hogy valóban férfinak tekintenek e, mett akkor ennek az egésznek nincs értelme. Ha nem tartanak annak sem akkor tulajdonképpen a társadalomban "semleges" vagy!
2015. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

sztem nem ez hívjuk leszbikusnak

azért nem tartanak férfinak mert nem jó a kommunikációd a lányok felé?

te teljesen férfinak tartod magad?

2015. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy személy nemi identitását nem az határozza meg, hogy a többiek minek tartják.
2015. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem! Te akkor egy logarléc vagy. (Tudom nehéz feldolgoznod de probáld meg elfogadni!)
2015. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Férfikus :)))



De baromi hülye kérdés, alig akartam felfogni, hogy mit szeretnél :D

2015. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!