Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már ilyet?

Tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Egyik oldalról kicsit depressziósnak érzem magam, sajnos mostanában eléggé efelé tart az életem, de a másik oldalról folyamatosan emberek között akarok lenni, sokszor érzem azt, hogy unatkozom és semmi nem érdekel,a mi körülöttem van, nem foglalnak le a régi dolgaim. Folyamatosan pezsegnie kéne körülöttem a hangulatnak. Ezektől még depressziósabbnak érzem magam még jobban elnyom a magány. Általában aki depis az bezárkózik vagy az is vágyik ilyesmi után? Őszintén sokszor legszivesebben leinnám magam még akár egyedül vagyok is...néha ettől is tartok a családban több alkoholista is volt, mindig kerültem, hogy ne legyek ilyen...de most közeledek afelé.

2016. febr. 28. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon változtass s bulikon ismerkedj.

Ha kell, segítek.

2016. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hozzá állásommal nincs baj szerintem, bulizni attól mert vágyok rá, még nem járok és pont ez a baj. Egyszerűen a körülöttem kialakult helyzet miatt nincs rá alkalmam, főként mert nincs kivel.
2016. febr. 28. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Idd le magad, nincs abban semmi rossz, csak ne csinálj rendszert belőle. Hátha másnapra megvilágosodsz, és egy más szemszögből fogod látni a világot.
2016. febr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!