Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztaltatok már ilyet új...

Tapasztaltatok már ilyet új munkahelyen?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan szituációban, hogy új munkahelyen kezdtetek és már a 2. héten elkezdtek olyanokat mondani, hogy nem vagy elég aktív, elég gyors, vagy esetleg vágtak hozzátok olyat 2 hét után, hogy elbocsátanak? Nem túlzás, hogy a második hét után elvárják, hogy ismerje az ember a helyet, mint a kisujját és a munkát úgy végezze el, mint a többi kolléga, akik több, mint 10 éve dolgoznak ott?

2015. dec. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen helytől kell a lehető leggyorsabban megszabadulni, mert csak idegileg fog kikészíteni...
2015. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyne tapasztaltam volna! Ettől van herótom már, a fene egye meg őket! Második héten?az jó, nekem már az első napokban, de volt, hogy az első próbanap első óráiban már elvárták, hogy csukott szemmel is tudjam, minek hol van a helye, legyek, gyors, pörgős, és még ráadásul pofázzak is, megállás nélkül, mert az is baj volt ám, hogy keveset beszélek, meg nem viháncolok állandóan, mint a debilidióta.

Ha az ember a lelkét kiteszi, akkor sem jó sehogy semmi.Á, undorítóak! És közbe nyávogott a pofájuk mindenhol a főnököknek, hogy elegük van, mert sorra mondanak fel a dolgozók, új meg csak jelentkezik, aztán mégsem jön.Csodálkoznak? Nézzenek már magukba, gondolkozzanak már, mit várnak el, nyomorultak.

2015. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer egyik melóhelyen megkérdezte egy leendő kolléga, nem szedek-e nyugtatót, Mert olyan nyugodt vagyok....

Pofám leszakad, már ez is baj! Még egyszer valahol valaki ilyesmit beszól, esküszöm pi csán rúgom! (Ennyire vagyok nyugodt!)...Most épp állást keresek, tudom, hogy szar lesz, akár lesz munka, akár nem, mert a magyar munkahelyi mentalitás a tyúkólba való.

Lehet, hogy tényleg kéne nyugtató....

2015. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elso nap mar tudnom kellett volna egy olyan programmal dolgozni amire a felveteli interjun is mondtam, hogy nem is hallottam meg rola. De csak azert is odaultettek a gep ele egyedul, hohy csinaljak meg egy feladatot. Jeleztem egy par ora mulva, hogy meddig jutottam, de nem minden volt benne a sugojaban stb. Mutassak meg es megjegyzem. Vegul en hagytam ott oket, mindezt ingyen dolgoztam.

De minden eset mas, ha egyszeruek a feladatok es te lassabb vagy mint az atlag, akkor jogos ket het utan a sugdosas, ha megkaptad a pontos utmutatasokat. Sok esetben meg csak, ha mindenki porog es te nem az idegesitheti oket...egy-ket honapig is.

Majd latod mi lesz.

2015. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!