Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt velem...

Mért csinálja ezt velem anyum? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő ès egyben bántó az , hogy akármikor hazahozok a suliból egy Romániában 9-est , Magyarországon 4-est akkor arra mindig az a válasz , hogy mèrt nem 10-es , 5-ös , ès nem hogy örülne neki , veletek volt már ilyen ,ha igen , mit csináltok ilyenkor ? 16/L

2016. febr. 29. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én örülök ha nem 1 es:DDDD Szóval nekem nincsenek ilyen gondjaim sajnos
2016. febr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 4-est és 5-öst fogadják el (Magyarország).

16 F

2016. febr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az 5ost termeszetesnek veszi... A 4esnel meg mar azt mondja h hulye vagyok..... (Magyarorszag)

15/L

2016. febr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szar lehet neked utolsó
2016. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, ezt már én is hallottam valakitől, ez a, kap egy 5-öst, nemhogy megdicsérné, hanem: Oké. Kap egy négyest, és akkor: Miért nem ötös? Lehet, hogy túl magasak anyud elvárásai, mert villogni akar a gyerekével, hogy "Ezt a gyereket én csináltam, és ez a gyerek kitűnő tanuló!" Alacsony ekkor az önbizalma, és a saját vállát akarja veregetni, hogy okos gyereket csinált. Szerintem rá se ránts, vagy ha mégis, azesetben, akkor talán tedd hozzá, hogy szerintem az is egy nagyon szép jegy, és azt jelenti, hogy foglalkoztál vele, nem hanyadoltad el a dolgot. Vagy mit tudom én. De szerintem inkább ne foglalkozz vele, ne hagyd, hogy lehúzzon hangulatilag, ezt nem érdemli senki. Na jó, de, talán, de ez messze nem az a kategória. Meg hogy bánkódjon kelljen miatta. Hagyd rá, nem is kell rá tényleg reagálni igaziból. Puffogjon csak magában, ha akar, de ne legyen rád kihatással, ne érezd magad miatta rosszul. Ne hagyd, hogy manipuláljon. Ha te úgy érzed, megtettél, beleadtál mindent, akkor tiszta a lelkiismereted, és minden rendben van. Lépjél tovább.
2016. febr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon örülnek ha 5-öst kapok viszont ha négyes vagy annál rosszabbat csak azt mondják h majd javítsam ki szóval nekem elég lazák a szüleim szerencsére :Dbár mondjuk eddig mindig majdnem kitűnő voltam:D 15/L
2016. febr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De jó neked utolsó.
2016. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tudom neked viszont gondolom szar lehet:/nem tudom miért kéne azt írnom h sza***á vernek ha hazaviszek egy négyest:Dnekem ilyenek a szüleim másnak nem ennyi mindenkinek más
2016. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose volt velem ilyen. Nem szoktam 5öst hazavinni.
2016. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!