Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Utálom magamat.

Mit tegyek? Utálom magamat.

Figyelt kérdés

Külsőleg mindent magamon,szóval ezen nincs mit részletezni.Belsőleg is hogy nemcsak hogy nem vagyok jó igazán jó semmiben,átlagos dolgokban is tök béna,lassú,a tanuláshoz hülye,katasztrófa kivül-belül.

Irigykedem kb mindenkire,arra is aki egyáltalán nem jó ember mert ő is biztos hogy valamiben jobb nálam,minimum külsőleg.

A szüleimen és a barátomon kivül senki nem szeret,az a hülyeség pedig hogy szeressem magam és mások is fognak egyáltalán nem igaz,mert nem utáltam mindig magam,de ettől még nem szerettek mások.

Vannak még akik azt mondják hogy kedvelnek,de ez nem igaz,max akkor foglalkoznak velem ha csak velem lehet beszélgetni,illetve azzal jönnek a szüleim,barátom is is hogy milyen értékes vagyok,de ha azt mondom mondjanak egy jó tulajdonságomat,semmit nem tudnak mondani,vagy max semleges dolgokat csak hogy mondjanak valamit mint pl kedves amit 10-ből 9 emberről ugyanúgy ellehet mondani,ha épp nem jut eszembe jobb, szóval ennyit erről...



2016. márc. 2. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzek. Szerintem kezdj neki egy olyan dolognak/tevékenységnek, amitől értékesebbnek érezheted magad. Bármi. Találj egy dolgot, amitől egyedi leszel, amiben meg tudod magad különböztetni az átlagtól.
2016. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. márc. 2. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Képességeid nem belsők.

Ezek génjeidtől, tapasztalataidtól függnek.

Akkor csak külsejére legyél "irigy", illetve vágyj jó külsőre, ne cserélni akarj vele..., hisz személyiségi fejlődésben hátrébb tart mint te s csak ez számít.

A szeresd magad, te lelki személyiségedre. emberi személyiségedre ami közelebb akar jutni lelkihez s eddig elért minden jó tulajdonságára utal. S ettől még emberek nem fognak sokkal jobban szeretni, csak érezni fogják, boldog vagy és szeretetet árasztasz.

Nem kell sok jó tulajdonság. Fejlődni vágyj s tegyél érte, akarj jót. Kész. Kövesd logikát s juttasd magad közelebb lelkedhez.

2016. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress magadnak valamilyen hobbit! Ahol kiteljesedhetsz. Mit szeretsz a legjobban? Szeresz rajzolni mondjuk?

Ha van barátod is és szerető családi légköröd, nem is vagy olyan elesett... Most kezdesz felnőni, ez természetes, hogy elégedetlen vagy.

Tervezd el, hogy min szeretnél változtatni, hogy mit szeretnél elérni. Hogy hol szeretnél élni a jövőben. Mindenkinek kell egy cél, ami segíti a kiteljesedésben és ezt mindenkinek magának kell megtalálnia! :)

2016. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :))
2016. márc. 3. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Kinövöd.
2016. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!