Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudtok nekem segíteni? Megakar...

Lexa Alexa kérdése:

Tudtok nekem segíteni? Megakarok változni, de nem tudok. Utálom magamat, amilyen vagyok. Eleve a családban is vannak problémák, ezek is megnehezítik, hogy megváltozzak. Tudtok nekem segíteni? Hogy hogyan változzak meg? 12\L

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Mindent meg lehet változtatni, csak pontosan kell tudni, mit akarok megváltoztatni. Amit nem szeretek, azt csak ma nem teszem. Csak ma nem. Sőt Csak MOST NE....Így át lehet hidalni a leszokást a rossz viselkedésről. (Akár anaghasználattal, akár mással függ össze). nekem ez bejött. De van pár alapigény, amit meg kell szervezni, hogy ne legyek mindig hiányban ami a rossz viselkedésre késztet (pl túlevésre, ivásra, drogozásra, szexben kényszerességre). Az alapigények legnehezebbje (az étel, levegő, hajlék az megoldott általában) az érintés szexmentesen. A belső elhagyott gyerek ezt igényli - pótszülői elfogadást tolmácsol az ilyen érintés (azonos nemű baráttól kell kapni, de tudatosan kérve, - vállalva hogy ebben hiányom van mert a szüleim nem adták meg valamiért kiskoromban - nem simlisen kikönyörögve). Hát nekem ez a két technikám van. A MOST NEM akkor könnyű, ha helyette beépítek valamit amit IGEN (de az nem mindig olyan egyszerű találni egy baráti ölelést, mint rágyujtani például, vagy haragrohamban játszmázni.)
2016. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyula1.0 válasza:

Szia Alexa!

Az h ide beírtál két dolgot biztosan jelez:

1. Elkeseredett vagy a jelenlegi állapotoddal kapcsolatban.

2. Keresed a kitörési lehetőséget, vagyis valahol mélyen belül tudod, h ennek nem kell mindig így lennie és talán képes lehetsz a változtatásra.

NLP? Gyula

2016. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!