Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utálom magamat! Hogy változtas...

Utálom magamat! Hogy változtassak rajta? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziaztok! Én egy 13 éves lány vagyok! Kb. 175 cm és 79 kg. Nagyon dagadtnak érzem magam. Semmilyen ruhában nem érzem jól magam. Az arcomat viszonylag szépnek tartom, de tele van pattanással ezért azt se annyira. Milyen krémeket ajánlotok amik csodákat tesznek a zsíros, pattanásos arccal? És akkor térjünk a lényegre. Olyan diétát/diétatervet kérek szépen tőletek, ami az étkezéssel is, de leginkább a mozgással kapcsolatos. Én itthon szeretnék edzeni! Az xbox-on megvan a "Your shape-Fitness evolved" c. alkalmazás, amin elég jó edzések vannak. Tudnátok még vmi edzéseket ajánlani? (Pl. Norbi Update) A nyári szünet alatt szeretnék lefogyni. Nyáron lesz egy túránk, amikor körbebiciklizzük a balatont. Tavaly csak a 3/4-ét tettük meg, de azt én bírtam a legjobban. Légyszi segítsetek. :)

2015. jún. 20. 17:36
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%

Na.mivel te még igencsak növésben vagy ajánlom neked a 90 napos détát

Mert Vele mindent ehetsz csak csoportositva igy minden tápanyagot megkap a szervezeted. Mindemellet nyugodtan mozoghatsz otthon .

Nézz utána a neten.

Sokk sikert.

2015. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Kozmetikust próbáltad? Konkrét krémeket sajna nem nagyon tudok ajánlani, nézz szét krémmánián, ott sok termék van véleményekkel együtt. :)
2015. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

#1: csak épp a legfontosabbat, a fehérjét nem kapja meg a 90 napossal minden nap a szervezet!


Kérdező: a te korodban óvatosan a fogyókúrával, hiszen hatással van a hormonháztartásra, és ég fejlődésben vagy!


Egyél egészséges ételeket! Sok hús, tojás, sok zöldség, gyümölcs mehet módjával, kenyeret, pékárut minél kevesebbet!


Mondj nemet a nasikra, cukros üdítőkre, fagyira! Igyál sok vizet, és mozogj!


A kerékpár nagyon jó! Nyomj le minden nap 15-20 km-t, az étrenddel együtt észrevétlenül fogak leszaladni a fölös kilók.

2015. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
A norbi update-ot gyorsan felejtsd el 13 évesen!!!
2015. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

az elsőt ezért a tanácsért tiltani kellene.

veszélyes kártékony és megbetegítő dolgot ajánlani egy gyereknek enyhén gusztustalan.

kérdező írd le a jelenlegi 1 napi kajálásod,aztán átalakítjuk normálisra.

ami szinte biztos,hogy a szénhidrát nagyon sok lehet benne.

2015. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát reggelire általában egy zsömlét eszek, májkrémmel, vagy kockasajttal. Iszok egy pohár italt. Ma zsíros zsömlét ettem. Tudom ezt nem kéne. Ebédre ma rántott cukinit ettem és mirelit nuggetset krumplipürével. Azután uzsonnára egy nagy almát. Közben napközben mindig ittam egy kicsit. Vacsira egy kakaóscsigát és ilyen magvas barnakenyérszerűséget (tudjátok ami ilyen nehéz) megvajazva. És ittam. Ennyi.
2015. jún. 20. 22:02
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és tízóraira egy tejszeletet.
2015. jún. 20. 22:03
 8/17 A kérdező kommentje:
#2 igen voltam régebben 3x, de nagyon nem bírtam. :/
2015. jún. 20. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is 13 vagyok 167cm és (most) 57kg

nekem ezzel sikerult lefogynom 6kg-t három hét alatt :

-reggelire:hogyha éhes vagyok 1kefír vagy valami gyümölcs pl.:görögdinnye abból bármennyit ehetsz

-ebédre:saláta csirkemellel vagy tojással , olivaolajjal és paradicsommal ( hús vagy tojás helyett halat is tehetsz bele ha szereted)

-vacsorára:abo nett (ilyen kenyérpótló izé 16 kalória van benne) vajjal vagy bármivel amit a kenyérre szoktál kenni.

-ami mindig legyen otthon: lightos üditők gyümölcslé,vagy néha kóla,abo nett (én ezt szoktam nassolgatni ha éhes vagyok) , valami gyümölcs

Hozzá az edzés nagyon jó , én néha lemegyek futni de azt se mindig szoktam , ha csinálod ezt a fitnesz izét akkor neked biztos hatásosabb lesz ;) pattanásokra pedig a LaRoche posay effaclart és az akneroxid gélt tudom ajánlani nekem ez a kettő teljesen eltűntette a pattanásaimat bőrgyógyász írta föl de lehet hogy jobb ha te is elmész ilyen helyre mert minden bőrtípusra más használ

2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbb kaja, amit eszel, az hízlaló és egészségtelen. Persze le lehet mozogni a felesleges kalóriákat, de így még akkor is hiányozna az étrendedből a fehérje, ami a fogyáshoz és a tested rendes fejlődéséhez is elengedhetetlen.


A 9-es jókat írt - egyél minél több fehérjét (húst, tojást, halat, túrót, natúr joghurtot) és zöldséget, minél kevesebb kenyeret, süteményt, tésztaféleséget és nagyon zsíros ételt. Inni igyál vizet vagy cukormentes üdítőt. (A közhiedelemmel ellentétben a 100%-os gyümölcslék ugyanúgy hízlalnak, mint pl. a kóla.)


Ami a mozgást illeti, többet számít a rendszeresség, mint a borzasztó erőfeszítés. Gyalogolj mindennap egy-két órát, vagy ha tényleg szeretsz bringázni, akkor biciklizz 20-30 kilométert. Elég, ha nyugodtan mész (mindennap 30 km-t őrülten végighajtani úgysem fogsz tudni), és vannak benne kisebb szakaszok, amiket meghajtasz, vagy felmehetsz mondjuk egy-két dombra, ha van a közeledben. Ez az izmaidat meg a keringésedet is fejleszti.


Az otthoni edzések mindenképp kevésbé hatékonyak, mint a biciklizés, futás, úszás, de ha otthon akarod nyomni, akkor arra figyelj, hogy olyan edzést csinálj, amitől lihegsz. Fogyni akkor tudsz, amikor hosszú ideig, folyamatosan lihegsz (azaz sok oxigénre van szükséged, mert dolgozik a szíved meg a tüdőd, ég az energia). Vannak olyan edzések, amelyek megerőltetőek - pl. hasgyakorlatok -, de energiát nem sokat használnak, tehát a fogyáshoz nem igazán megfelelőek. Általában elmondható, hogy a hagyományos tornagyakorlatok között azok a leghatékonyabbak fogyáshoz, amelyeknél minél többet ugrálsz, tehát a legtöbb súlyt mozgatod meg. Igazából ugrálókötelezésnél, négyütemű fekvőtámasznál stb. sokkal jobb gyakorlatot otthoni fogyáshoz nem fogsz találni.

2015. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!