Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többségében azok az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Többségében azok az emberek ítélik az egyéjszakás kapcsolatokat, akik sikertelenek az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy azok, akiknek rendben van a szexuális életük, nem igazán szoktak támadást indítani az egyéjszakás kapcsolatok ellen.


Ha nem is értenek vele egyet, megmondják, hogy nekik nem fér bele az erkölcsi nézeteikbe, és mindenki túllép rajta.


Viszont azoknál az embereknél, akik sikertelenek az ismerkedésben, szinte ódák vannak arról zengve, hogy milyen romlott a mai világ, meg a társadalom stb...


Lehetséges, hogy ezekből az emberekből az irigység beszél?


A magam részéről nem ítélem el az egyéjszakás kalandokat, ha az mindkét fél beleegyezésével történik, tehát nem verik át egymást.


Ti hogy látjátok?


2015. szept. 9. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most erre azt válaszoljam, hogy elítélem-e/nem ítélem el, vagy azt, hogy rendben van-e a szexuális életem vagy nincs? Mert úgyis ezt fogod levonni belőle.


Azért nagyon sok minden mástól is függ, az ember egy bizonyos dologról hogyan vélekedik. Most nagyon leegyszerűsítetted a dolgot, túlságosan is.

2015. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kicsit leegyszerűsítem a kérdést:


Tehát arról van-e szó, hogy szerintetek azok hajlamosak-e a "megmondó" erkölcscsősz szerepét játszani, akiknek nincs rendben a szexuális élete?

2015. szept. 9. 21:39
 3/16 anonim ***** válasza:
Van közte valami összefüggés, biztos vannak ilyen emberek.Nem mondasz hülyeséget.
2015. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én tartós kapcsolatban élek de én is feltudom néha kapni a vizet az olyan embereken,akik csak az ösztönök kedvéért vannak együtt.Általában az a probléma,hogy ha el is könyvelik az emberek,hogy "ez nem komoly" valójában nem lehet semlegesíteni az érzelmeket és az egyik fél kilencven százalékban sérül/csalódott.A magam részéről szívtelen r@bancnak tartom és lenézem azokat akik folyton ezt csinálják, szerintem 1000 egy éjszakás kaland sem pótolhat egy meghitt együttlétet a szerelmeddel.
2015. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"valójában nem lehet semlegesíteni az érzelmeket és az egyik fél kilencven százalékban sérül/csalódott."


-->Ez szerintem elég kevés esetben igaz. Egy jó párhuzam erre a felnőttfilmezés. A színészek elég sok partnerrel vannak együtt, mégsem alakulnak ki ott különösebb érzelmek, max barátságok. Nikki Ridder beszélt arról a mentalitásról, hogy "leforgatják a jelenetet, és legyünk túl rajta", aztán mindenki megy a dolgára.


Lényegében az egyéjszakás kapcsolatok is ezen az alapon működnek.

2015. szept. 9. 21:52
 6/16 anonim ***** válasza:

Tartós kapcsolatban élek, nincs gondom a szexuális életünkkel, az ismerkedéssel se volt soha, meg a külsőmmel se. Viszont az tény, hogy az emberi faj 95%-a kihalna ha a levegővétel IQ-hoz lenne kötve... Emellett az is tény, hogy romlott a társadalom meg a mai világ és nem feltétlenül az egyéjszakás kalandok a legnagyobb gond, hanem a milyensége.

26/F

2015. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok az akitől idéztél egy mondatot, akkor hogy pontosan azt mondjam amit hallani akarsz igen össze vissza toszni mindenkivel remek dolog, mindenkinek ezt kéne csinálni ez a boldog élet kulcsa hogy egészséges társadalmunk legyen és boldog családok.
2015. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pszichológiailag az emberek azt ítélik el másokban, amit saját magukban nem tudnak elfogadni. Tehát akik "erkölcscsőszt" játszanak, azok tudattalanul szeretnének felszabadultan szexelni, de elfojtják magukban ezt a késztetést.

Akinek nincs ilyen rejtett, elfojtott vágya, azt egyáltalán nem érdekli, hogy más kivel és hogyan él szexuális életet, nem vált ki belőle semmiféle érzelmet a téma.

2015. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
# 4: Én ebben alapvetően igazat adok neked, de én például azzal együtt, hogy a magam számára a tartós, tartalmas kapcsolatot tekintem követendőnek és kívánatosnak, nem minősítem azokat, akik nem így gondolják. Teljesen hidegen hagy mások szexuális élete, a sajátom izgat csak. :)
2015. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

21:56:


Nem kell azt mondani, amit én gondolok, ha te nem értesz egyet az egyéjszakás kalandokkal, én megértem.


De nem tudom, hogy a társadalomra való hivatkozás, miért jelenik meg általában az egyéjszakás kalandok elleni érvelésben. Most valóban azt gondolják egyesek, hogy ha senki sem keveredne szexuális kalandokba jobb lenne a világ?


Az ókorban a zsidóknál nagyon erős törvények szabályozták a szexuális életet. Ha egy lányról kiderült a házasságban, hogy nem szűz, akkor megkövezték. Tehát ott nem igazán lehettek elterjedtek a szexuális kalandok, mert az életével játszott az, aki lebukott. Ennek ellenére a társadalom rossz maradt. A nép vezetői félrevezették a népet, Júdeában folyamatos lázadások voltak a római államhatalom ellen, ami végül egy háborúba is torkollott.


Ezen az alapon nem gondolom, hogyha eltűnnének, vagy lecsökkenne az egyéjszakás kalandok száma, olyan nagyon jó világot élnénk.

2015. szept. 9. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!