Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj az embereknek, ha...

Miért fáj az embereknek, ha megmondod, hogy vesztesek, sikertelenek, de lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Ha megfogadják a tanácsodat?

A minimum, hogy egy szemétnek fognak tartani. Akkor is, ha egyértelműen látszik rajtad, hogy abban, amiben tanácsot adsz, te vagy a jobb.

Jobb az embereknek, ha sikertelenek maradnak? De akkor minek hisztiznek, hogy nekik ilyen-olyan élet kell?


2015. márc. 27. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm nem mindegy milyen stílusban közlöd a mondandód. Ugyanis attól,hogy te éppen boldogabb vagy nem vagy kiskirály sem felsőbbrendűbb. Meg aki éppen ki van borulva,hisztis,ideges az nem fogja értékelni ezt a fajta segítségnyújtást,esetleg később ha megnyugodott.Ha van kedved tanácsot adni írj nekem egy privátot érdekel mit válaszolsz a kérdéseimre :)
2015. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem te egyáltalán nem vagy jó a tanácsadó szerepében, mondhatjuk azt is, hogy vesztes vagy, sikertelen, egy totális lúzer, akire rohadtul nem hallgatnak az emberek, és te mégis próbálod a nyakukba varrni magadat, meg letömni a torkukon a bölcs tanácsaidat.


Teljesen egyértelmű, hogy állatira nem kellene ezzel foglalkoznod. De ne érezd azért rosszul magad, mert lehet változtatni.

2015. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Van az a fajta segítség, ami nem segítség. Ahogy írták, nem mindegy, hogy mit milyen stílusban közölsz, ha a földbe döngölöd és megalázod a másikat ne csodálkozz ha nem lesz befogadó az az ember. Egyébként meg miért gondolod azt, hogy csak az a jó, ahogy te gondolod?
2015. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted? A világ legnehezebb dolga kimondani, hogy az egyetlen embert, aki felelős az életünkért, azt a tükör előtt állva láthatjuk.. mennyivel egyszerűbb a sorsot, a körülméneket, a kormányt, a szülőket, az exünket, a gonosz főnököt, vagy a szomszéd kiscicáját okolni mindenért, és hát az ember szereti mindig a legegyszerűbb dolgot választani.
2015. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyébként meg miért gondolod azt, hogy csak az a jó, ahogy te gondolod?


Nem gondolom, hogy csak úgy jó, ahogy én mondom, de úgy biztos, hogy rossz,ahogy ő gondolja ;)


Mondok egy példát. Ismerősöd csúszik lefelé a lejtőn anyagilag. Nyávog, hogy neki sosincs pénze, szemét a világ és nem érti meg, hogy azért nem talál munkát, mert nem piacképes a szakmája. Minden adott, fizetik a szülei a tanulást.

Én megmondtam neki,hogyha több pénzt akar,

1, bűnözés - nem ajánlom

2, legyen hímringyó

3, tanuljon, mert...és itt bemutatom a saját példámat.

És kiakad. Ilyen ismerőse mindenkinek van, ezért kézzel fogható példa.

2015. márc. 27. 13:24
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

A válaszodat ki fogom nyomtatni :)

2015. márc. 27. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem akarok változtatni, és idegesítesz azzal hogy te úgy képzelsz el engem, mintha lenne rá hajlandóságom.
2015. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ja és soha nem hisztiztem másoknak arról, hogy nekem milyen rossz, mert tudom, hogy mindenki leszarja.
2015. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert bunkó vagy kérdező! Mi az, hogy vesztes?! Lehet, hogy valaki az élet egy területén sikertelen másban pedig nagyon sikeres. Ki a francnak képzeled te magad, hogy bárkit vesztesnek titulálj önmagadon kívül?! Az ilyen segítség nem segítség. Te nem segíteni akarsz, hanem önmagadat fényezni. Ő egy kis csicska lúzer, és vegyen példát rólad Mr. tökéletesről, erre egy olyan ember akinek van egy kis önbecsülése minimum el fog küldeni melegebb éghajlatra, még akkor is, ha egyébként igazad van.
2015. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond mellette valami jót is róla, aminek örülni tud. Így nem tűnsz majd szemétnek.
2015. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!