Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete, hogy ez...

Van valakinek ötlete, hogy ez mégis mi volt? Valami szertartás, vagy mi?

Figyelt kérdés

Még tavaly előtt nyáron történt, szóval annyira már nem emlékszem jól, de ma megint elkezdtem gondolkodni rajta.

Olyan helyen lakom, ahol kertes házak vannak, és a mi házunk az utolsó az utcában, mellette kezdődik egy földút, a földút és a házunk között van egy füves rész, szóval az út kicsit messzebb van, nem közvetlenül a házunk mellett. Nem valami sokan járnak arra. Na és egyik nap láttunk egy nőt talpig fehér ruhában az út mellett, jött hozzá valami pasi, körülültek valami tüzet, beledobtak valamit valamibe (talán volt ott valami üst, vagy nem tudom, ezt a részét anya mesélte, mert ő vette észre őket először), gallyakat is tördeltek, a nő néha felállt és vitt oda valamit, de azt nem láttam jól, mert addigra már sötétedett. A pasi végül elment egy papírlappal a kezében, aztán jött mégegy pasi, ugyanez megismétlődött, és mindegyik pasi ugyanazon az útvonalon ment el, és ez ment órákon keresztül, azt hiszem anya valamivel délután vette észre őket, és ugye sötétedéskor is még ott volt a nő.

Lehet, hogy nem kéne túl sokat gondolkodnom rajta, de nem tudok napirendre térni fölötte :D Valaki látott már ilyet, vagy mi volt ez úgy mégis?


2016. márc. 5. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet, csak probaltak öszzeszedni a galyakat, hogy szebb legyen az utca... bar ki tudja :D
2016. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!