Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tartasz életnek/élésnek?

Mit tartasz életnek/élésnek?

Figyelt kérdés

Sok emberre mondják , hogy nincs életük mert otthon ülnek stb Valaki szerint ha minden héten iszik, bulizik akkor ő él. És ugye mikor van egy adott személy akinek teljesen unalmas az élete és ilyen dolgokat mondanak neki hogy "vegyél magadnak egy kis életet".

Most pontosan mi számít igazán élésnek és nem csak túl élésnek szerintetek? Az hogy valaki mindennap más csajt dug? Esetleg minden héten wellness hétvégéken van ? Folyamatosan utazgat,koncertekre jár? Lehet furán fogalmaztam , de remélem értitek miről beszélek.



2016. márc. 6. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont itthon van életem, amikor egymagamban vagyok, és csinálom, amit szeretek, eggyé válok a folyamattal. A buli jó dolog, néha kiengedni a fáradt gőzt, de nem az életterem, az idegen társaságokat nem is szeretem, inkább én szoktam hívni a haverokat - még bulizás közben is itthon vagyok. :)
2016. márc. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vannak barátai, hobbijai. Időnként eljár otthonról, találkozik emberekkel, csinál dolgokat. Ez alatt nem feltétlen a bulizást meg a szexet kell érteni. Elmennek haverokkal mondjuk kirándulni vagy az állatkertbe vagy beülnek egy kávézóba dumálni, az is élés. Ha soha nem csinálsz semmit, csak azt, ami kötelező (suli/meló) az csak túlélés.
2016. márc. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a lakásomban + TV + internet + jó kaja ----> tökéletes élet! :DD
2016. márc. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mindenkinek az az élet, amit ő annak tart. Nekem hiába mondja valaki, pl. hogy menjek el bulizni...voltam..nem éreztem jól magam, így nyilván nem azt fogom csinálni, nem erőszakolok rá magamra egy olyat, amit utálok.
2016. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!