Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban egyes emberek azért...

Valóban egyes emberek azért születnek meg, hogy szenvedjenek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor ez miért van? Valakinek tényleg nagyon rossz sors jut, sőt inkább azt mondanám, hogy van aki azért születik meg hogy szenvedjen, soha sem boldog. Meg pl egy dolgot mindenki másképp él meg, ezt is figyelembe kell venni. Van olyan aki tényleg soha sem boldog, mert neki ez a sors jutott, csak tudnám miért van ez.

2016. márc. 7. 21:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mindenki a saját sorsának kovácsa,vagy mi...de,valóban vannak olyanok, akiknek vajmi kevés ráhatásuk van a saját életükre,gondolok itt főként a nehéz sorsú gyerekekre a világ számos pontján.
2016. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Látod? Mondom én, hogy így van. De legfőképpen most a boldogságról beszélek, nem a szegénységről.
2016. márc. 7. 21:57
 3/22 anonim ***** válasza:
Valoban nekem is ez a tapasztalatom. :(
2016. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
mi lehet az oka? Pl hogy az egyik többet érdemel mint a másik. Vagy amit az egyik nem érdemel meg, de a másik már megérdemli ugyanazt
2016. márc. 7. 22:04
 5/22 anonim ***** válasza:
Sajnos igen:'(
2016. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
"A fájdalom elkerülhetetlen, a szenvedés választás kérdése"
2016. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Valaki meg azért, hogy szenvedtessen.
2016. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Karma, előző élet stb. Ilyenekkel szokták magyarázni. Ha valaki előző életében hatalmas bűnöket követ el, akkor következő életében megbűnhődik érte, meg ilyenek. Bocsi, ebben a témában nem vagyok nagyon otthon:')
2016. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt én is hallottam. Ha ez igaz akkor ez lenne erre a magyarázat.
2016. márc. 7. 22:11
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
Van aki tesz a boldogsagert van aki meg nyavalyog helyette.
2016. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!