Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van több transzszexuális...

Miért van több transzszexuális férfi, mint nő? Miért érzik úgy egyes férfiak, hogy jobb lett volna, ha nőnek születnek?

Figyelt kérdés
Hisz a férfiak tartoznak az erősebbik nemhez, nem nézik le őket sok dolog miatt, ellentétben a nőkkel, stb.

2015. dec. 10. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Én nem értek hozzá különösebben, de gondolom azért, mert ez nem kívánságműsor. Feltételezem, aki transzszexuális, az nem nő SZERETNE lenni, hanem úgy érzi, hogy már az. Ha olyan országban élne, ahol pl. a nők szexrabszolgák, ott is annak érezné magát, csak mondjuk ott nem mondaná el senkinek. Attól, hogy ők az erősebb nem, meg amiket írtál, attól még, feltételezem ez nem annak a függvénye, hogy mi szeretnél meg mi nem szeretnél lenni.


Még olyan is előfordulhat, hogy valaki szívesen lenne a másik nem egy képviselője, de azért nem érzi magát annak. Én pl. kipróbálnám, milyen lehet egy napig férfinek lenni, de attól még nem érzem magam úgy, hogy az is vagyok.

2015. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Erről van valami hivatalos adatod is, vagy csak a hasadra csaptál, esetleg a szokásos "hát én többet látok x-ből, mint y-ból"?
2015. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem olyan, hogy szeretnék nő lenni, mert az olyan tuti, meg menő. Ez úgy van, hogy az ilyen emberek alapból nőnek érzik magukat. Sokan az elején próbálják is ezt leküzdeni társadalmi hatásokra. Inkább férfiak SZERETNÉNEK lenni, mert úgy érzik, ezt várják el tőlük, ez a "normális", de belül nőnek ÉRZIK magukat.
2015. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
55%
Ne hidd, hogy olyan varázslatos dolog férfinak lenni... Ha választhatnék, gondolkodás nélkül a női nemet választanám...
2016. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó mondta ki a nagy igazságot!...

😉

2018. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőből férfivé operált ember is van elég sok, csak az nem olyan feltűnő. A tesztoszteron jobban dolgozik, borostásak vagy szakállasok lesznek, nem tűnik fel nagyon, hogy régen nők voltak, nekik könnyebb elvegyülni.
2018. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!