Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek léteznek olyan...

Szerintetek léteznek olyan emberek akik azért születnek le a földre hogy szenvedjenek?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem h azért születtem meg! Sose sikerül semmi, semmire se vok jó. Szerintetek? 21f

2013. aug. 16. 19:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Naa, nem addig a'! Érdekel mit mond erről Buddha?
2013. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Úgy tűnik törlesztened kell, azonban ha megint rossz útra lesz a következő se lesz másképp.
2013. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Én is ezt érzem, de a remény hal meg utoljára... Ne feledd soha nem tudhatod mit hoz a holnap.
2013. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem léteznek.
2013. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 BlackSword ***** válasza:
25%
Nem... Viszont egyre több az önsajnálató kretén, aki várja, ha a szájába repüljön a sültgalamb...
2013. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Azért születtünk le ide, hogy tapasztaljunk. Mindenki jó valamire. Legyen picit több önbizalmad :))
2013. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem hinném hogy az előző életem bármit is befolyásolna. Mert akkor ezek szerint a bazári gazdag emberek szegény adakozó, emberek lehettek? És így a többi ember, aki sok pénzhez, és nagyon jó életkörülmények között született és él még most is, és ráadásul szépek, és még híresek is, mind szegény és jólelkű ember volt? Nem, mert akkor ezek szerint az éhező afrikaiak 100 ezresével születnének gazdag amerikai állampolgárokként. Ráadásul a föld lakossága nő, így azt is bele kéne kalkulálni, hogy vannak emberek, akiknek még nem volt előző élete. Aki hisz az ilyesmikben, annak inkább erre az utóbbi dologra kéne rájönnie, honnan lehet őket felismerni.

És kérdező! Ez csak te tőled függ! Valaki láb nélkül születik, mégis lesz főiskolája, felesége, 3 gyereke, lesz normális házuk, és boldogan élnek. De ez veled nem fog megtörténni abban az esetben, ha itt a GYIK-en az ezotéria kategóriába sajnáltatod magad. Tudom nagyon rossz, de erősnek kell lenned.

És mindenre jó vagy, csupán te nem akard elhinni, azért, hogy ne kelljen semmit csinálnod. Bocsáss meg ha tévedek!

2013. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha igen, akkor én biztos egy ilyen vagyok.
2013. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Más, amit a külső szemlélő lát és más, amit a "szenvedést" átélő érez.

Másik dolog az, hogy vannak emberek, akik akiknek mintha a természetükhöz tartozna a szerencsétlenség, mert annak érzik magukat!Tehát úgymond magukhoz vonzzák szinte a tragédiát.Én érzem is az ilyenek közelében, hogy körüllengi őket valami szomorkás, baljós hangulat, nem jó érzés a közelükben lenni.

Míg a derűsebb, bizakodóbb embereket mintha jobban pártfogolná a gondviselés.

Mintha valami belülről jövő dolog lenne ez.Kivéve a veleszületett betegségek esetén például..

2013. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Pietrosol ***** válasza:
79%

Szia!


A szenvedést nem az objektumok, történések okozzák, hanem az azokhoz való viszonyunk, gondolati és érzelmi reakcióink. Ha felfedezed, hogy te és gondolataid nem vagytok azonosak, a szenvedés megszűnik. Egyébként nagyon sok ember magának okoz szenvedést éppen azzal, hogy spirituális értelemben tudattalanul azonosul a gondolataival, azokat valóra váltja és e tettek következményei újabb szenvedést okoznak. Karma gyár.

2013. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!