Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon, vagy külföldön...

Magyarországon, vagy külföldön tervezitek a jövőtöket, ha külföldön, akkor hol és miért pont oda?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:


Szóval nekem így nem éri meg, de nem vagyunk egyformák.


Arra amúgy gondoltatok, hogy szidjátok Magyarországot, de csak még jobban lehúzzátok azzal, hogy itthon tanultok, majd elmentek. Ahogy írtad, a csoportod 80%-a.


Engem nem nagyon izgat, csak... ezekkel pl ti magatok is alátesztek ennek az országnak.


Nehogy félreértsétek, én nem ezért maradok.

2016. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen mérnökként végeztél, ha a csoporttársaid bébiszitterként helyezkedtek el. Ismerek gépészmérnököt, villamosmérnököt és mérnökinformatikust is, aki kint dolgozik és az itthoni bér sokszorosát kapják és természetesen szakmájukban dolgoznak.


Az meg, hogy itthon tanulunk, lehúzzuk az országot? Hallgatói szerződés van, szóval minden vissza lesz fizetve, ha valaki kimegy.

2016. márc. 8. 21:19
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

,,Az egész ország egy nagy rakás szemétdomb, de ha ez nem is lenne elég, a lakosság nagy része is bunkó, tahó, proli, tudatlan birka. Szerencsére a régi jó mentalitás (megdöglött a tehenünk, a szomszédé is dögöljön meg) megmaradt."

Mert mintha külföldön nem ilyenek lennének az emberek. Most komolyan ti milyen álomvilágba éltek ahol azt hiszitek, hogy mindenhol kedvesek, segítőek, stb. az emberek, csak itt Magyarországon nem. Külföldön is ugyanúgy van bunkó, tahó alak. Ha olyan helyre akarsz menni, ahol nincsenek ilyen emberek akkor irány a Hold.

2016. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%

13-as, vigyázz, rosszat írsz külföldre és nulla százalékos leszel :D


Szánalmasok vagytok lepontozók. Nem lepontozni, meg szájhősködni kéne, hanem kimenni külföldre, ha ennyire tetszik, aztán meg csendben maradni. De nem lep meg. A külföldre vágyók ilyenek. Lenézik azt akik maradnak, és még őket tartják "birkának". Mikor már az a birka trend, hogy külföldre megy az ember.


Kérdező,

nem lehet mindenki gépészmérnök és informatikus.

(már nem emlékszem, te melyik szakokat írtad, de tök mindegy. Egy kutya.)

2016. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
2016-03-10 17:41 Majd mikor nyuggerként éhen döglesz akkor is ennyire puffogj majd! :D
2017. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!