Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz 28...

Szerintetek mennyire gáz 28 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
F
2016. márc. 8. 22:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%
Majd a párod eldönti neki számít e, más meg honnan tudná?
2016. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Párom akkor lesz, ha felszed egy lány/nő, ami nem túl valószínű.

Azt is kérdezhettem volna, hogy milyen lehet szűzen megöregedni.

2016. márc. 8. 22:44
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2016. márc. 8. 22:46
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Amig Neked nem az addig nem gaz!

Esetleg prosti ?

2016. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha ilyeneket kérdezel akkor 28 évesen nem hogy a szüzességed nem veszítetted el, hanem még az eszed sem jött meg. Mégis milyen lenne szűzen megöregedni? Pont olyan mint nem szűzen.
2016. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

KommentHuszár89

Pszichésen gondoltam. Jó tudom hülye kérdés.

2016. márc. 8. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:

Kommenthuszár azért nem mindegy hogy sz.rra csapni, vagy csapra sz.rni. Azért még is csak van különbség hogy valaki megtapasztalja milyen, vagy hogy soha életébe ne tudjon róla és úgy öregedjen meg hogy egész élete alatt ez a gondolat fogja kinozni hogy vajon milyen.. lehetett volna., egy emberi létezéshez nélkülözhetetlen dolog.

Nem gáz, szerintem nem csak te vagy ezzel igy egyedül, Ha tudsz tenni érte tegyél mig van idő, ha külsőddel van gond tegyél érte, van rengeteg tanácsadói oldal ahol leirják mi kell nagyjából egy nőnek. De nem is kell egyből úgy felfogni hogy neked felkell szedned, kezdetnek elég ha tudsz velük beszélgetni dolgokról, Igy mindig épitkezel, leszüröd a tanulságot, Emellett csináld hasznosan a dolgaidat, legyen motivációd, más területek amikhez örömmel állsz és jó vagy benne, amikről meg aztán tudsz méginkább kommunikálni a Nőkkel. aztán alakul szép lassan, ha egy nő nem jön össze akkor nincs tragédia, ott egy másik.

2016. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"egy emberi létezéshez nélkülözhetetlen dolog"

Nem nélkülözhetetlen, a kérdező sem halt még bele.


Az hogy valakinek párja legyen, családot alapítson, gyerekei legyenek, na az már veszteség. Maga az hogy nem dugott az nem akkora dolog. Ezt a megtapasztalom vagy nem tapasztalom meg szöveget rá lehet mondani ugyanúgy 1000 másik dologra.


A szexet magát szerintem nem úgy kell felfogni, mint valami kényszer szükségletet, hanem mint egy kapcsolat részét, ahhoz meg először nőt kell szereznie.

2016. márc. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor már csak 2 év és varázsló leszel! 30 éves korodra a varázsbot mesterévé válsz a sok gyakorlástól.


[link]


Egyébként én nem tartom gáznak, a partenemnél nem érdekelne, mások életéhez pedig semmi közöm sincs ilyen szinten.

2016. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem hinném, hogy érdekel, csak te görcsölsz rajta. Amúgy nem kell ám túlmisztifikálni, semmi extra, én is soká veszítettem el, és semmi eufórikusat nem éreztem utána. Csak annak annyira nagy dolog, aki még soha nem csinálta.
2016. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!