Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz 28...

Szerintetek mennyire gáz 28 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
F
2016. márc. 8. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hanem szomorú, ha valaki nem élheti át a szeretkezés élményét, egy prostituált pedig nem adhatja meg ezt.
2016. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

"Párom akkor lesz, ha felszed egy lány/nő, ami nem túl valószínű. "

NA öcsém itt van a gond, ha csak ülsz és várod a sült galambot, abból nem lesz párkapcsolat, se szex.

Tenni kell érte. Fel kell emelni a popót és számba venni, hogy mivel vagy elégedett, min kéne változtatni. Ha ragyás vagy menj kozmetikushoz, ha a testeddel nem vagy, akkor menj sportolni, kondizni. Illetve ha már kimozdultál a négy fal közül, akkor keress valami hobbit, hiszen az által is lehet ismerkedni.


De még egy prosti sem csenget fel hozzád, hogy na szia jöttem dugni, mert ott is te keresd fel és nem ő téged.


Amúgy ez az egész szüzesség téma egy olyan túlmisztifikált dolog, igazából attól félsz, hogy jajj mi lesz, pedig nem kell rágörcsölni, senki sem úgy kezdte a nemiéletét, hogy lepedőakrobata volt. Gyakorolni kell, aztán majd belejön az ember. Ahhoz meg, hogy nőt szerezz tenned is kell érte.

Na puszedli

26/N

2016. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot. Biztosan nem te leszel az első a történelemben, aki szüzként fog meghalni és megöregedni.
2016. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
semennyire
2016. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem gáz. Igazából én senkit nem nézek le ez miatt, nem is nagyon firtatom ezt a dolgot, hogy ki szűz-e, meg mikor, meg mikor nem, tehát alapjáraton ez a dolog engem nem igazán foglalkoztat az embertársaimban. Mindenkinek a saját dolga ez. Magánügy. Viszont ha valakiről megtudom mégis, hogy 28 éves és szűz, akkor magamban ezt gáz dolognak tartom (bár nem mondom el az illetőnek, nem röhögök a képébe stb.).


Bevallom, nekem van ilyen havarom, aki pont 28 éves, és még soha nem volt nővel. És ez a gyerek elég gáz. És nem is néz ki rosszul a tetejében, tehát ha összeszedné magát, akkor találhatna valakit. Még egzisztenciája is van neki, jól keres stb., tehát jó parti lenne, de egyszerűen olyan anyámasszony katonája szegény, hogy őt elnézve, ez alapján én azt mondom, hogy ha 28 éves korodig ennyit nem tudtál elérni, akkor az már probléma, ott már gondok vannak veled. Szóval gáz, igen. Ez az igazság.


Amúgy minek tetted fel a kérdést? Hogy ápolgassuk a lelked, hogy "nem olyan nagy baj ez, majd lesz valami, mással is van ilyen stb.". Hát nem. Fogd fel, hogy ez a dolog igenis gáz, és te is valószínűleg egy anyámasszony katonája vagy, és ha nem változol meg, szűzen fogsz meghalni. Nézz ezzel szembe.

2016. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

És még annyit, hogy valahol még beteges is. Az egy dolog, hogy gáz, ez még a kisebbik baj, a probléma inkább ott van, hogy pszichés betegséget fogsz elkapni, zizi leszel, be fogsz kattanni, ha nem dugsz. Mert a szex olyan szükséglet, mint az evés vagy az ivás, és a kielégítése az feltétele a pszichés harmóniának, a kiegyensúlyozottságnak, a mentálhigiéniának. Szóval ha ezt elfojtod magadban, nem csinálod, beletörődsz, bemagyarázod magadnak, hogy ez neked nem jár, hogy ebben te nem fogsz részesülni stb. - az már a lelki betegség kezdete, ez csak súlyosbodni fog. Dilis leszel a végén, kényszerképzeteid lesznek stb. A haverom is ilyen.


Ugyanis a szex kell az embernek. Még az állat is mindent megtesz érte, a kutya szétrágja a kerítést is, ha rájön a kangörcs, te meg ezt az ösztönt el akarod magadban fojtani? Ez beteges. Én ha 28 évesen még szűz lennék, már a falat vakarnám, biztos hogy nem bírnám ki, és addig nőznék, amíg össze nem jönne valakivel. Mert előbb-utóbb úgyis összejön, ha az ember tesz érte.


Viszont annak is igaza van, hogy ez a dolog addig olyan misztikus nagy dolog, amíg az ember nem csinálja, miután túlesik rajta az ember, rájön, hogy természetes, és elveszti a misztikumát. Viszont előbb-utóbb mindenkinek túl kell esni ezen, mert a szex hozzátartozik a lelki egyensúlyhoz, az egészséghez. Nélküle zizi leszel. Az az ember biztos, hogy nem normális, aki 25+ éves korában még szűz, ez biztos...

2016. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!