Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki 23 évesen szűznek lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 23 évesen szűznek lenni? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Szeretnék már barátot, de úgy érzem, hogy valami hiányzik belőlem, ami felkeltené a férfiak érdeklődését. Van egy férfi akivel elég bonyolult a kapcsolatom (nem volt se szex, se csók, csak flörtök), de neki barátnője van. (Részletesebben írok privátba, ha érdekel valakit).
2015. nov. 9. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki, jobb mintha részegen egy ismeretlennel veszítetted volna el...

inkább a megfelelő partnert találd meg rá, minthogy elsiesd, mert cikinek érzed...


22F

2015. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki.


De olyan sráccal meg ne kezdjél, aki kapcsolatban van, mert te csak egy fölösleges harmadik vagy, akit akkor akasztanak le, amikor akarnak!

2015. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Érdekel mégis, hogy mit gondolnak a pasik, arról, hogyha egy lány szűz még ennyi idősen is.
2015. nov. 9. 09:07
 4/14 anonim ***** válasza:

ez függ a személyiségtől is...

ha ilyen meg olyan szexi csajnak adod ki magad közben meg csak játszod az eszed akkor szűz kva vagy...


ha meg rendes csendes lány, vagy rendes népszerű lány akkor még pozitívum is sokaknál...


22F

2015. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Minek írod le annyiszor,hogy "22F?

2015. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Mert így akar becsajozni xD
2015. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

#5:

megszokás, mert sok helyen kort/nemet kérnek és így nem kell visszagörgetniük az előző válaszomhoz :)

régen amikor még nem volt kiírva a nevem akkor 79%-om volt és % + "21F" alapján későbbi levelező társaim felismertek, nem is gondoltam, hogy a "védjegyemmé vált" ez a 2 dolog akkoriban...de többen felismertek emiatt...

aztán amióta kint a nevem azóta a lepontozás pofára megy 1000-el, de nem érdekel :D


22F

2015. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6: van barátnőm :P ő meg 22L :D
2015. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy van. Akkor nem itt celebkednél.:D Amúgy én is lepontozlak mindig.
2015. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Ciki, Még, ha az alany nem is érzi annak. Én is az vagyok 21/F igaz alapvetően nem érdekel, de mégis inkább egy negatív dolog mint pozitív. Főleg, hogy a környezetem 15 éves kora óta pinäval kel-fekszik.
2015. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!