Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire bunkók lettek az emberek?

Ennyire bunkók lettek az emberek?

Figyelt kérdés

Tegnap senki nem köszöntött fel nőnap alkalmából!Még a párom sem!Két szót ilyen nehéz kimondani?Nem virágot akartam,egy sms jól esett volna.Minden évben fel lettem köszöntve,nem tudom mi lett az emberekkel.

Csak én vagyok ilyen s eggfejekkel körülvéve?


2016. márc. 9. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak te:D
2016. márc. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
2. Pff nem csoda, hogy nem köszöntöttek fel, max nőnemű vagy, de nő nem, a stílusodat látva...:D
2016. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,látom nem csak körülöttem élnek s eggfejek!
2016. márc. 9. 07:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most így utólag felköszöntelek: Vedd úgy, hogy egy levágott, elhalt növényi ivarszervet átadtam, annak okán, hogy szaporító szervrendszerednek jelentős része internális.
2016. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira irigylem az ilyen embereket akiknek ez a legnagyobb problémájuk.
2016. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat szerintem amúgy is sikertelen, ha a felek úgy érzik, KÖTELESSÉGÜK ilyen mondvacsinált "ünnepekkor" FELKÖSZÖNTENI (!) a párjukat. Az utolsó válaszolónak igaza van. Tegnap észre sem vettem volna, hogy nőnap van, ha véletlenül rá nem pillantok fentről egy ülő utastársam mobilkijelzőjére, amin épp egy nőnapi köszöntésre válaszolt.


Tényleg sokkal érdekesebb dolgok akadnak az életben annál, mint hogy valaki állandóan számon tartsa ezeket a majomkodásokat. Ha szeretjük egymást, és törődünk egymással, akkor azt tegyük az év minden napján ugyanolyan minőségben, és ne a társadalmi szokások határozzák meg, hogy éppen hogy bánunk a másikkal, hanem a valódi indíttatás.


26/L

2016. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe sem lett volna, hogy tegnap nőnap volt, ha nem nyomja a képembe a facebook. Igaz, engem felköszöntött sms-ben párom, mivel távkapcsolatban vagyunk, illetve a kollégáim is, de én magamtól nem tartom fontosnak.


Párommal is közöltem, hogy nekem ne vegyen semmit... mamájának meg anyujának igen, ha akar anyumnak is, de nekem ne. Egy megölt virágot meg aztán végképp nem várok senkitől. Azért a kettőért is vérzik a szívem amit a munkatársaimtól kaptam.


Nem értem... manapság ennyire rinyap.inák a nők?


Ja, és én is 26 vagyok.

2016. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na jó, igy utólag is egy napot késve

Boldog hónapot nedek:D

2016. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háá há há háá há! :D Talán azért, mert a Nők Nagy általánosságban manapság az év 365 napjában csak magukkal foglalkoznak, Imádtok kapni, de ha nektek kellene beleadni fájna a lelkivilágotoknak hogy Te annál több vagy.. Ha úgy vesszük Szinte minden nap Nőnap van, mert mindig veletek kell foglalkozni hogy ne legyen drámai balhé :D (tisztelet a kivételnek)
2016. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!