Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami, amit nagyon...

Van valami, amit nagyon megbántatok az életetek során?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Van
2016. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen , mikor automatikusan tróger viselkedés jött elő bennem , nem bocsájtottam meg vagy a szándékos rosszabb megoldást választottam . Egy klassz akció során sajnáltam a fele árat adni egy mtb-ért .Amikor meg tapasztaltakra nem hallgattam többedszerre sem . Ezek még motoszkálnak bennem .
2016. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:

Nem igazán. Ha jobban belegondolok, semmi.

Esetleg önmagában az, hogy világra jöttem.

2016. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár még fiatal vagyok, de van. Az, hogy nem mentem oda ahhoz a sráchoz, aki mindennél fontosabb nekem. Gyáva voltam, féltem. Most meg már késő... Elszalasztottam minden lehetőséget.
2016. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tanultam meg angolul és németül, amíg iskolai kereteken belül ingyen volt rá lehetőségem.
2016. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossz egyetemre mentem.
2016. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyerekfejjel mikor ősök mondták "magadnak tanulsz" nem értettem, nem foglalkoztam vele.. mostmár utólag persze könnyebb okosnak lenni, azt bánom hogy nem gondolkoztam el rajta..ami miatt most lehet máshol tartanék
2016. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz középsuli és szakra jöttem, közbe eltelt 6 év...
2016. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!