Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LANYOK 28 eves ferfi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LANYOK 28 eves ferfi vagyok szeretem a nyugalmat a konyveket utazni szivesen fozok meg ilyenek es a baratnoim mind azt mondjak hogy unalmas velem lenni de mert?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó nőket találtál meg. A nyugalom jó dolog, főleg ha az ember dolgozik, a könyvek intelligensé tesznek és ad beszélgetéstémát és szerintem az utazásnál nincs jobb dolog, így fejlődik az ember.
2013. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az a baj hogy a 10en 20on évesek pörgésre, bulikra vágynak, az a szörnyű hogy még a kockák is meg a besz@riak is, meg akit még nem enged el az anyja sehová... nézz akkor végjátékokat és legyél viccesebb hátha,
2013. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó dolog a nyugalom, de tapasztalatból mondom, hogy nem elég! Unalmas lesz egy idő után, ha nem mozdultok ki... Bár azt írod szeretsz utazni... háth.. kinek mi jön be.
2013. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ivilicious ***** válasza:
pedig ezek jók :D
2013. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki más, van aki utazni szeret és olvasni, van aki szórakozni, programokat szervezni. De biztos lehetsz benne,h mindenki megtalálja a magának való társat:)

Csak már az elején tisztázzátok le ki milyen tipus, mit szeret csinálni.

2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy szerzetes maskalok en

de mondjuk piaba max 2sör utanna asvanyviz berugva jo 4eve nem voltam

Sajnos nekem mindig olyan nok jonnek be kiknek en nem

2013. ápr. 19. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Én imádnálak azért amilyen elfoglaltságod van.Rossz nőket fogtál ki.KIcsit más a mentalitásod, mint a többi férfinak akik minden hétvégén mást csajt dugnak.Maradj mindig ilyen azok meg akik meg azt mondják hogy unalmas vagy azokat meg szard le, és intéz el ennyivel "UNALMAS VAGYOK?! ÉS AKKOR MI VAN"
2013. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28 év alatt megtanulhattad volna már hogy a nők igényei már a magas szintet is meghaladták 2x.
2013. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy vagy unalmas! az én férjem is szeret olvasni (ez az egyik oka amiért imádom), néha főzőcskézik is, bár a konyha az enyém főleg:) én is imádok olvasni....a nappalink elég kicsi de 3db 2 méteres könyvespolc, valamint 2 db 1 méteres dugig van könyvekkel,gondolhatod...:) lassan nem lesz hely:(


az olvasás fejleszti a szókincset, és sokat lehet róla beszélgetni is. mi is szoktunk. de tudod az ilyen PlázaP.csáknak nem kell szókincs se intelligencia, mert ők csak szétteszik a lábukat és ehhez nem kell ész:)


a nyugalom jó dolog. bár azért havi 1-2 szer elmegyünk haverozni de ez koránt sem jelent heti lerészegedést és hasonlókat.


próbálj meg nem libákkal megismerkedni:)hanem rendes lányokkal, és ha szerencséd lesz, találhatsz olyat aki illik hozzád.


27/N

2013. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!