Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem tapasztaltátok azt,...

Ti nem tapasztaltátok azt, hogy 7 évenként egy fordulat, változás állt be az életetekbe?

Figyelt kérdés

7, 14, 21, 28, 35, 42, 49, 56 stb. évesen?

Mert én igen. Bár még csak 19 vagyok, nyáron leszek 20, de 7 évenként teljesen más volt az életem.


2016. márc. 12. 22:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nem.
2016. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
39%

7: kezdődik az általános

14: végzed az általánost

azóta nem telt el még 7 év így nem tudhatod hogy mi fog történni mire 21 leszel


ez a kérdés szerintem baromság

2016. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
de igen
2016. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
de, én is és sztem sokan mások is. bár nem feltétlen 7évente. de tudod, erről sokat lehet a neten olvasni, bioogia. 7 év alatt cserélődnek ki teljesen a sejtjeid.mindegyik. illetve olyat is hallotam, egy spirituális műsorban, hogy a 7éves ciklus ugaz ugyan, de 2éves kortol számitva, tehát 9, 16--stb. és igen, az általános iskola is kb ennyi idő, a középiskola-egyetem is, aztán amig megalapozod a karriered és családot alapitasz..stb. de utána , tehát 30 fölött már kevesebbet változik az ember, kb addigra érik be a személyiség annyira, hogy gyökeres változások sok embernél már nem lesznek. persze utána is változik, az élete is változhat nagyot, ami miatt ez nem lesz igaz, de nem lesznek ok nélkül akkora pálfordulások.
2016. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
7 évesen önállóbb lettem és ott kezdtem el megkérdőjelezni a szüleim tökéletességét, és már nem csak ők voltak a "minden", hanem a barátaim. Óvodás koromban még nem tudtam elszakadni anyámtól, barátaim se nagyon voltak. 14 évesen kifordultam önmagamból, depresszió, önutálat, lázadás minden ellen, botrányok. Ezt a csatát a mai napig vívom magammal, de már egyre inkább csitulni látszik. úgy érzem 21 éves koromra jutok el odáig, hogy rendben leszek önértékelésileg, érettségizni is akkor fogok, és utána talán továbbtanulni.
2016. márc. 12. 22:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
75%

7: nem emlékszem

14: talán először vertem ki

21: még mindig szűz vagyok

22: messze van még a 28

2016. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, de nem, illetve nálam nem ilyen kiszámítható ciklusokban történtek a fordulatok, változások.
2016. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35 éves voltam mikor szétment életem legkomolyabb kapcsolata, remélem, hogy nem igaz ez a 7 éves szabály, mert még elég messze a 42, nem akarok addig várni egy nagy fordulatra :P
2016. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

nekem minden 4- 5 évben van 1-2 jó évem: tehát 3-4 tűrhető/rossz meg 1-2 jó

általános iskolától számolom:

alsó tagozat rossz

felső más közeg 3 tűrhető 1 jó

középiskola:

3 borzalmas utáltam az egészet rossz párkapcsolat, rossz közeg, aztán megbuktam osztályt váltottam 2 k. rvajó év következett, mint 1 sorsfordulat esküszöm soha nem gondoltam volna, hogy ekkorát tud velem fordulni a világ, visszatért az önbizalmam csajozni kezdtem újra stb. aztán végeért

elmentem egy 2 éves képzésre:

az tűrhető volt, magánéleti problémák meg párkapcsolati dolgok,rengeteg nő egyszerre meg közeli hozzátartozók,barátok halálesetei színesítették a hullámvasutam (tulajdonképpen akkor fedeztem fel ezt a ciklikusságot az életemben)

aztán következett a bizonytalanság 1 évig rossz

következő évben sikerült összeszednem magam elvégeztem 1 tanfolyamot aminek nagyon örültem, újraérettségiztem felvettek egyetemre, voltam nyaralni külföldön 1 hetet szép helyeken, szóval összességében jó

most a tűrhető/rossz ciklusban vagyok, egysíkúak a napjaim és szürkék, érzem a magányt a bőrömön, szenvedős évek következnek

2016. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!