Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minek a hatására kezdtél el...

Minek a hatására kezdtél el rendszeresen sportolni?

Figyelt kérdés
Valaki? Valami? Egy mondat? Egy kép? Egy felismerés?

2014. máj. 23. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban akartam kinézni, erősebb is akartam lenni. Cigiztem, sokat ittam, néha drogoztam is, és ez mellett még liter számra ittam az energia italt naponta. Amikor eldöntöttem hogy ezeket mind abbahagyom, hogy normálisan tudjak sportolni, mindenki kiröhögött hogy úgyse fog menni. Szóval belőlük is merítettem erőt hogy ''basszátok meg, azért is megcsinálom csak hogy lássátok nekem van akaraterőm nem úgy mint nektek'' :DD
2014. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Sokat unatkozom, most, hogy edzem meg azért unatkozom, mert nem edzhetek egész nap
2014. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ovis koromban már beírattak atlétikára mert elég aktív voltam. Valahogy mindig érzem a késztetést belül, hogy mozogni kéne valamit és ha nem sportolok lustának érzem magam. Kondizni meg azért kezdtem el 16 évesen (aztán egy idő után abbahagytam, kb 2 és fél év után) mert szívattak, hogy vékony vagyok.
2014. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát először a stressz miatt (orvosira jártam), aztán hogy ne úgy nézzek ki mint a sok hulla, akiket boncoltunk (nagyon sok zsír volt rajtuk és az tényleg bűzlik), majd, hogy jobban nézzek ki szex közben, aztán a depim adott motivációt, egy ideje pedig mert nincsenek barátaim , antiszociális lettem és legalább így "megy az idő" és találkozok emberekkel.
2014. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B.Ági válasza:
100%
Hirtelen meghalt a férjem, a stressztól cukros lettem.Azóta hetente háromszor úszni járok és meridián tornára.
2014. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtátok,

minden válaszolónak nyomtam a zöld kezet.

2014. máj. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!