Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem tapasztaltátok azt,...

Ti nem tapasztaltátok azt, hogy 7 évenként egy fordulat, változás állt be az életetekbe?

Figyelt kérdés

7, 14, 21, 28, 35, 42, 49, 56 stb. évesen?

Mert én igen. Bár még csak 19 vagyok, nyáron leszek 20, de 7 évenként teljesen más volt az életem.


2016. márc. 12. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2016. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

De.

6 évesen pici volt, de látványosan eltérő addigitól, 13 évesen s most 19 évesen volt két hatalmas változás, több nagyobb jelentőségű dolog változott meg, alakult át, fordult meg, újult meg.

Hamarost 20F

2016. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Igazából ez tök változó nálam, simán beállnak fordulatok.


Például 24-5 évesen volt egy komolyabb kapcsolatom, egész jól ment az egyetem is, előtte munkám volt, minden jó volt. Aztán barátnővel szakítás, egyetemben is lejtmenet ezért, meló is csak diákmunka volt, és gyakorlatilag csak tengtem lengtem.


26 évesen lett egy évnyi melóm, plusz mellette egyetemen letoltam a maradék tárgyakat, barátnő nem volt, de igazából kiegyensúlyozott voltam, és volt pénzem, életem.


Utána meg kitaláltam hogy végre lediplomázom, csak meló mellett nem ment, így meló ugrott, diploma se jött össze, barátnő sincs, pénzem is fogyóban, most meg hónapok óta igazából tengek lengek.


Szerintem simán van annyi változás az ember életében, hogy kb bármilyen számot helyettesíteni lehetne a 7 helyére.

2016. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Összesen 3 nagyobb fordulat volt az életemben, de azok közül is csak az egyik esik a megemlített korokra (de az is lehet, hogy nem, nem emlékszem a pontos évre, amikor történt).
2016. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha keresek, biztos találok ciklikusságot az életemben, de valami fordulat mindig történik, majdnem minden évben. Szóval folyamatosan változok, nem úgy megy, hogy hat évig csöndesen folydogál az életem, aztán hetedik évben hirtelen változik. Tulajdonképpen ha különveszem az életem különböző területeit, akkor találok azonos időközönkénti változást, fejlődést. Például a szerelmi életemben van egy kb. hétéves periódus: ilyen időközönként egyszer csak bekattanok és valamiért vonzani kezd olyasvalaki, akit nagyon nem kéne vonzónak találnom. Idáig háromszor esett meg, a következő alkalom olyan 2020 környékén várható, tudatosan odafigyelek, rögzítve magamban azt, hogy értelmetlen vonzalom és előbb vagy utóbb, de el fog múlni.
2016. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha kétéves koromtól számítom a ciklusokat, ahogyan azt valaki az előző oldalon írta, akkor kisebb-nagyobb belemagyarázásokkal igaz lehet. Egy-két éves tolódásokkal a ciklikusság, mármint a változás ciklikussága tetten érhető.
2016. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen. 7 évente tapasztalom, hogy 7 évvel idősebb vagyok. Így folytatom, 77 leszek és öreg.
2016. júl. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!