Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igenytelensegen hogy tudok...

Igenytelensegen hogy tudok valtoztatni?

Figyelt kérdés

Nem olyan igebytelen vagyok, mint a srac, aki elobb irt ki kerdest elottem.

En tiszta ruhakban jarok, mosva is vannak mindig, es naponta zuhanyzok. A gondok ott kezdodnek, hogy havonta egyszer mosok fogat (egeszsegesek igy is, igy azzal altatom magam, hogy ugyse lesz bajuk), a szobam kb. mint egy hadszinter es a hajam legutobb a fodrasznal latott fesut. Mivel tudnek valtoztatni ezen? Nem csak a parkereses miatt irtam ki ezt a kerdest, hanem mert engem is zavar ez


2016. márc. 13. 08:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Miert nem mesz el MOST fogat mosni es fesulkodni, ez par perc, aztan lass neki a szobadnak. Vasarnap reggel a legjobb ido erre.
2016. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha zavar valtoztatnal...

Hogy nem lehet legalabb reggel megmosni a fogaidat? Minden embernek van bizonyos szajize. Neked is. Konyorgom mar csak azert moss fogat.

Kiabrandito!

2016. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lusta vagyok hozza:D airwaves
2016. márc. 13. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor maradj ilyen. Senki sem kötelez téged, hogy változz meg, ha nem vagy képes rá. Max senkinek sem fogsz kelleni, nem a mi bajunk :)
2016. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudsz magyarul? Szerinted mirol szol a kerdes?
2016. márc. 13. 09:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Te meg tudod használni az agyadat? #1-es írt egy NORMÁLIS választ erre első reakciód: "Lusta vagyok."
2016. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyanítom tiszta ruhában is csak azért jársz, mert a szüleid mosnak rád...:)
2016. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Huuu valaki nagyon nem bir engem
2016. márc. 13. 09:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Saját magadon csak saját magad tudsz változtatni. Fogat moshatnál zuhanyzás közben is, egy ismerősöm is úgy csinálta. Csak tedd oda a fogkefét, fogkrémet a szappan mellé.
2016. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugy akarom. Vagy hogy folyamatasoan surubben csinalom, amig el nem erem a napi suruseget. Vagyishat azutan is
2016. márc. 13. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!