Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom azt mondja hogy legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondja hogy legyek komolyabb felfogású. Szval megakar változtatni? 18/L

Figyelt kérdés
Én véleményem szerint aki szereti a másikat, úgy elfogadja ahogy van, nem?

2015. dec. 12. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Az elfogadás egész mást jelent.
2015. dec. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmosolyogtam a kérdést, mert olyan groteszk, mivel a második mondatot teljesen alátámasztja az első szükségességét. Egy komoly ember nem kezd el egy jótanácsért hisztizni ás kifordítani a másik szavait. Ja, és semmi sem állandó, csak a változás.
2015. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Tekintve, hogy a mai 18 éves lányok agyi szintje gyakorta a 0 felé konvergál, kissé lehetetlen elvárás ez tőle. :D
2015. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 év múlva visszaolvasod ezt és jót mosolyogsz majd rajta.
2015. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor most mit is rontottam el? :)
2015. dec. 12. 00:46
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Azért valakit megváltoztatni egy kicsit mást jelent. Ez ilyen tipikus női túlreagálós dolog.

"Azt mondta menjünk sportolni közösen. Dagadt vagyok?" típus.

2015. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mikor, hogyan és mire mondta, hogy komolyodj meg, mire gondolhatott? mert ez így önmagában nehezen értelmezhető, ha nem ismerünk. túl sok mindent jelenthet.

valószínűleg megváltoztatna vele téged, de nem biztos, hogy ez hátrányodra válna. viszont fiatal vagy még, idővel úgyis komolyabbá válsz valószínűleg és a komolyabb felfogás nem jön magától, sem parancsra, annak ki kell alakulnia. csak az a kérdés, hogy neki van-e türelme kivárni, hogy megkomolyodj, vagy inkább lecserél valaki olyanra, aki már komolyabb nálad és így jobban megfelel neki.


szerintem a kérdés nem is annyira az, hogy meg akar-e ezzel változtatni téged, hanem hogy mit és mennyire akar rajtad megváltoztatni és hogy te tudsz, vagy akarsz-e annyit és olyan irányba változni, vagy sem?

2015. dec. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom,hogy ne foglalkozz vele,de majdnem.

Csak egy bizonyos fokig tud az ember változtatni magán,rossz beidegződés,rossz szokások,ilyesmi.

A gondolkodásod úgysem fogod tudni gyökeresen megváltoztatni,az ember gondolkodásmódja a korral változik,bölcsebb lesz,máshogy lát dolgokat, mint korábban, érettebben gondolkodik.

Nem kell kétségbe esned, szerintem nincs semmi baj,nyugalom.:)

Kérdezz rá a párodnál,pontosan mi nem tetszik neki,és beszéljétek meg.

Gondolom némi nézeteltérésről van szó.

2015. dec. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az 50-60 eves nagyik az igazán érettek!
2015. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!