Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki figyelte meg magán a...

Ki figyelte meg magán a következőket? L >> N

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és 7 éve vagyok látogatója ennek az oldalnak. Szokás, hogy a kor után mindenki odaírja a nemét is. fiú/férfi F lány L nő N

Én eddig mindig L betűt írtam, tehát lányként tekintettem magamra. Ma viszont, nem tudatosan, elsőnek N betűt írtam a korom után. Azaz Nő. És tényleg inkább érzem már magam nőnek, mint lánynak, pedig egy nagyon későn érő típusú ember vagyok. Kicsit meghatott ez az önbeavatásom. Ti is észrevettétek, amikor váltottatok? Elsősorban a nőket kérdezem most és lányokat, mert ők tudják ezt elkülöníteni betűk formájában. Vagy semmi jelentőséget nem tulajdonítotok neki, egyszer ezt, másszor amazt írjátok?

24N



2016. márc. 17. 01:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Számomra a Lány és Nő ugyanaz. Szóval nem számít.
2016. márc. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, és L-t szoktam írni.


Nincs semmi bajom magamat nőként megnevezni, inkább azzal van bajom, ahogy a társadalom látja a nőket.

2016. márc. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Érik az internetes generáció. Most azért elképzeltem hogy a kérdező majd meséli az unokáknak, hogy "majd ha már ti is N-t írtok a fórumokon L helyett akkor lesztek igazán nők".


Komolyan, ennyire ráérsz? :D

2016. márc. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam egy lélektani leírást...

Vegyünk példának egy 40 éves anyukát...

Ugye ő már anya...gyereke, férje így tekint rá...de ettől még ugye nő is, és belül még ott van az a lány is aki volt!


Én 23 éves vagyok, F-et írok, sokak szerint ilyenkor még nem férfi az illető, hanem inkább "fiatalember"...

Én legyek bármi, már nem érzem magam csak gyereknek, tudok felelősséget vállalni a tetteimért, tudok önállóan cselekedni, saját keresetem van, dolgozok, sok problémát megoldok magam, de ettől még bennem van az is aki voltam!

Felnőttem, de a gyerek aki voltam nem tűnt el, csak nem úgy viselkedem...de ettől még bennem van...

Attól, mert valaki felnő, érettebb lesz attól még nem tűnik el a gyerek énje...

Van olyan, hogy 40+-os ember nem lett érettebb, csak testileg felnőtt...ő például mind1 mit ír oda attól, még egy nagy gyerek :)


23F

2016. márc. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Bolhából elefánt esete.... Túlpörögsz valamin, ami halál lényegtelen.
2016. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem váltottam, eleve nem használom ezt a rövidítést, tőlem kicsit idegen, én kiírom teljesen, hogy "nő".
2016. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

:D Alig vártam, hogy elolvassam a válaszokat.

Szerintem amúgy pont nem érek rá ilyeneken gondolkozni, azért gondolkozok mindenen inkább, csak azon nem amin kellene.

Természetesen nem ez alapján ítélem magam ezután nőnek, tehát az én aspektusomban felnőttnek, csak tényleg a kis gyakori nemzedék tagja vagyok, fiatalabb koromban naponta látogattam, ma már elvetve néha, mindenesetre része volt az életemnek a kelleténél talán jobban is. Valamint, én mindig elkülönítettem valamiért a lány és nő kifejezést. Sokáig el sem tudtam képzelni milyen leszek, ha felnőtt leszek, sose akartam felnőni és úgy gondoltam az nem nekem való. De csak azért féltem tőle, mert azt hittem, akkor valaki teljesen más leszek, de ahogy az egyik válaszoló jól mondta, valójában sosem szűnünk meg gyereknek lenni, jelen esetben lánynak, csak lesz némi felelősségtudatom. Szóval írhatnám, hogy lány felelősségtudattal egyenlő nő.Ez az én képletem.

Valószínűleg sokakhoz képest már megint többet gondolkoztam ezen, mint kellene, bár aki elolvassa, annak sincs jobb dolga, mint ilyeneket olvasni és megkérdezni tőle, hogy nincs jobb dolgom?..:)

Nah jó, további szép napot minden örök lánynak és fiúnak!

2016. márc. 17. 11:07
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
N+F=kF/kL
2016. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

Istenem , hogy neked milyen eget és világot megrengető lelki problémáid vannak komolyan.....

Rohadtul ráérhetsz, ha ezért a szarságért kiírtál egy kérdést.... vagy csak unatkozol.

Most nyílván azt akarod hallani, hogy mennyire nővé értél, és hogy egy igazi nő vagy...... az igazság viszont az, hogy egy idióta p.csa vagy!!

Kívánom neked, ennél nagyobb bajod sose legyen te idióta.

2016. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
meg amikor feltévedsz majd egy külföldi oldalra, és kapkodod a fejed zavarodban, hogy ott a "F/W" a lány/nő, és a "M" a fiú/férfi :D :D vagy a hímneműekre ott is csak egy betű van, de a F pont nem az :D :D
2016. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!