Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki figyelte meg magán a...

Ki figyelte meg magán a következőket? L >> N

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és 7 éve vagyok látogatója ennek az oldalnak. Szokás, hogy a kor után mindenki odaírja a nemét is. fiú/férfi F lány L nő N

Én eddig mindig L betűt írtam, tehát lányként tekintettem magamra. Ma viszont, nem tudatosan, elsőnek N betűt írtam a korom után. Azaz Nő. És tényleg inkább érzem már magam nőnek, mint lánynak, pedig egy nagyon későn érő típusú ember vagyok. Kicsit meghatott ez az önbeavatásom. Ti is észrevettétek, amikor váltottatok? Elsősorban a nőket kérdezem most és lányokat, mert ők tudják ezt elkülöníteni betűk formájában. Vagy semmi jelentőséget nem tulajdonítotok neki, egyszer ezt, másszor amazt írjátok?

24N



2016. márc. 17. 01:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én cserélgetem, a választól függően. ha pl. munkáról bezsélünk, akkor nőnek írom magam, vagy egy gyerekneveléses topikhoz. de ha rockkoncertről van szó, vagy sportlehetőségről, akkor lány vagyok.
2016. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy megvédeném a kérdezőt: nem értem, miért kell odaírni, hogy ez nem eget rengető probléma. Tény, hogy nem az, de ide nem csak a problémákat szabad kiírni. Eléggé meg van a véleményem arról az emberről, aki csak azon gondolkodik el, ami nagy problémája, és bármi máson lusta gondolkodni.
2016. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Fiú, Férfi, Fószer, Fаѕzі, Fiatalember, Fickó; ezek kezdőbetűi között gyakran váltok, de csak ha a kérdező megkér rá, különben nem írom ki. :)

Egyszer-egyszer az A-t, mint Androgünoszt is elsütöttem, ha kérdés lélektani volt.

2016. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13. :D nagyon jó

Egyébként én sem értem, aki úgy látja, hogy nekem ez a problémám, arra nem gondolt még, hogy neki lehetnek problémái, ha egy ilyen kis hülyeségen így felhúzza magát és képes ezért lepötyögni nekem 5 darab sort is?

Külföldi oldalt ilyen szinten nem használok, így azt még nem figyeltem meg.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. márc. 17. 13:06
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyébként semmilyen választ nem várok el, pont ezért kérdezek, hogy lássam a különböző véleményeket eme kérdésben..:D
2016. márc. 17. 13:08
 16/20 anonim ***** válasza:

Épp most merült fel egy kérdés ez ügyben (hacsak nem te voltál, bár az ottani kérdező állítja, hogy vele még nem fordult elő):

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, én írtam ki azt a kérdést, nem a kérdező.
2016. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem azt állítottam, hoyg velem még nem fordult elő, hanem hogy nem közvetlenül most, nem ez ihlette a kérdést. életem során már előfordult.
2016. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én a kis f után nagy F -et kezdtem el írni, amikor rájöttem, hogy tisztelem én magam annyira, hogy Férfi vagyok inkább, mint fiú :D

30/F

2016. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nő voltam eddig is. Megsem irom oda. Kit erdekel
2021. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!