Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felmondanál ilyen esetben?

Felmondanál ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Adott munkahelyen a közvetlen főnököm is tulajdonképpen beosztott, viszont semmit nem csinál, ellentétben egész nap sír, hogy szar a fizu, ha csinálni kell valamit őrjöng...de mind e közben most vett BMW és lakást is venni akar. Kettenen dolgozunk "alatta" a mi fizetésünk a havi netto 100at sem üti meg, ráadásul sokszor a munkát nem tisztességesen osztja szét, így mikor kinek jut több plusz munka és több fizu...1 embernek is kevés a meló sokszor, e helyett mégis ketten vagyunk és egyikőnk se keres szart se...1-ről a 2re nem lehet jutni ennyiből.

Az a baj ezenkívül mifelénk kb. közmunka maradna, de néha azon gondolkozom inkább döglök meg munkanélküliként, mint hogy ezt így folytassam mert rámennek az idegeim is...

Sajnos családi okok miatt nem tudok messzebbre se menni melózni...kilátástalan az egész.



#munka #közmunka #felmondás #magyarország így szeretlek
2016. márc. 17. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Rossz a fizetés, nem kapok eszközöket a munkámhoz. Nincs számítógép az irodában, a saját laptopomon kell programozni, képet szerkeszteni, stb. Nagyon lassú... és így nagyon rossz.

De, mindég azt mondom, legalább van valami. Az a 85ezer is több mint a semmi - ennyit kapok én.

Amíg nem tudsz máshová menni, szerintem maradj. A munkanélküli segély még kevesebb.

2016. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kevésnek kevés, de mikor úgy jövök haza, hogy legszívesebben szétverném a kollégám fejét, mert szerencsésebb volt és elhappolta előlem a melót, közben nincs is rá szükségünk azt hozzáteszem én sokkal régebb óta vagyok ott, mint ő és ez is csípi a szemem, minek kellett felvenni, mikor akár én is megkaphatnám a fizuját és ugyan úgy el lenne látva minden. Erre meg rájön a főnök szarakodása, amit el kell viselni egész nap.
2016. márc. 17. 15:27
 3/17 A kérdező kommentje:
Sokszor reggel meglátom őket köszönni nincs kedvem, volt már, hogy még 1 szó és beleverek egyet, pedig nem tartom magam agresszívnak, de egyszerűen rámennek az idegeim.
2016. márc. 17. 15:28
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez robbanni fog , akkor tré ha nem ott fog ahol jogos lenne . Bemész a főnöködhöz és közlöd ez egy fosi és mész , trógerkodjon továbbra a belterjes bagázzsal . Ennyi . Én így teszem ha egyoldalúan hátrányba kerülök vagy nyíltan kiakarnak használni .
2016. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Hogy látod mit fogsz csinálni 5 év múlva?

Mit teszel érte, hogy oda érkezz?

Mit gondolsz mi fog változást hozni az életedben?


Magán véleményem:

Hülye vagy ha 85 ért dolgozol. Jobban tennéd, ha németben gipszkartonoznál néhány évet, vagy londoban szálodát takarítanál....

2016. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Napról napra élek, 5 évre tervezni esélyem sincs jelenleg...
2016. márc. 17. 15:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Amikor majd "munkanélküliként fogsz dögleni", akkor mit meg nem tennél majd, hogy legyen egy nyolcvanezres munkád!
2016. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Lehet, sőt akkor biztos az a helyzet borítana ki...

De képzelj el egy oylan helyzetet, hogy átlagos napon bent ülsz melózol, bejön 2-3 plusz meló és a főnök odaszórja, hogy osszuk el mi és mondjuk éppen én mást csinálok a kollégám meg szokás szerint jobban ráér és szépen elhappolja, megkapja az alap fizut amit részben én dolgozok, míg ő a plusz munkát csinálja és keres vele.

2016. márc. 17. 15:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyezz meg a kollegáddal, hogy hogyan osszátok el a feladatokat, mert kell a pénz.


Legyenek terveid! Tréning, tanfolyam, fusi munka.

Korrepetálás, kerti munka...

Így éhen fogsz dögleni, ha valami hiba csúszik a rendszerbe.

2016. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez ennél bonyolultabb, hogy megegyezés alapján osszuk be, ez egyszerűen egyszemélyes munkakör és kész, továbbra is két lehetőséget látok, vagy felmondok vagy amit eddig is próbáltam a felsőbb vezetőséget próbálom rávezetni, hogy nincs szükség felesleges emberre, aki a levegőn kívül mást is elszív előlem...csak sajnos eddig sem jött be, mivel a közvetlen főnökben bíznak, így nem látnak bele a munkabeosztásunkba.
2016. márc. 17. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!