Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is egyre több ázsiai...

Ti is egyre több ázsiai emberrel találkoztok?

Figyelt kérdés

Nyugat Magyarországon élek és,mintha napról-napra,több ázsiai emberrel futnék össze.

Nincs bajom velük csak furcsállom.

Mitől van ez?



2016. márc. 20. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen invázió folyik brüsszeli és IMF-támogatással. Ez egy Soros-féle összeesküvés. A kici olcó kínaiak hamarosan teljesen elözönlik az országot, és elveszik a munkádat, a nődet és az otthonodat is.
2016. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szegeden én is egyre több távol-keleti fiatalt látok. Ők mondjuk gondolom szinte mindannyian cserediákok.
2016. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Itt Debrecenben én is elég sokat látok, főleg az egyetem környékén :D Bár az nem tűnt fel, hogy többen lennének, mint pár évvel ezelőtt. Minden esetre én örülök nekik, olyan aranyosak és az ázsiai lányok olyan cuki ruhákat hordanak :33
2016. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!