Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik utáljátok a...

Emberek, akik utáljátok a kövéreket! Mit gondoltok, ha olyan kövér emberrel találkoztok, aki már változtatott az étrendjén és sportol annak érdekében, hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy született meg, hogy két srácot hallgattam beszélgetni, akik utálják a övér embereket.

AZ ilyen emberek mit gondolnak akkor, ha például látnak egy kövér embert futni az utcán/salátát enni stb.?

Ugyanúgy lenézik őket, mint a tunyuló, chipszabáló embereket?



2015. szept. 4. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Aki kövérként fut azt butának nézem, nagyon hamar tönkre fog menni a térde, de mondjuk azt aki salátát eszik(a növényt, nem a keveréket) azt megbecsülöm.


Meg azért az sem mindegy, hogy milyen kövér, izmos kövér vagy dagadt kövér. Az izmos kövérekkel nincs bajom, a dagadt kövéreket nem szeretem.

2015. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Sok sikert kívánok nekik, szerintem jó, hogy tesznek a kövérség ellen. :)


Amúgy nem utálom, csak szánalmasnak tartom a "tunyuló, chipszabáló" embereket. Ha valaki betegség miatt kövér, az más.

2015. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én inkább szánom őket. Régen én is kövér voltam, aztán drasztikusan változtattam az életstílusomon, ma már senki nem mondaná meg, hogy anno volt rajtam 25 kg túlsúly :)

De máig utálom, amikor valaki úgy beszél a kövér emberekről, mintha nem is lennének emberek. Azt meg végképp, ha valaki azokból a kövérekből űz gúnyt, aki már elhatározta, hogy tesz a fogyása és az egészsége érdekében.

Elsőnek: valóban nem túl okos döntés nagy felesleggel futni, ez csak egy példa volt: mondhatnám azt is, hogy valaki elhatározza magát, és lemegy edzőterembe edzeni.

2015. szept. 4. 20:06
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Csak az ellenkező nemből. Azonos neműek közül eddig a kövérek nagyrészt jófejek voltak.

Én azt támogatnám, hogy ha megszakad is de fogyjon le egy lány. Értékelem az igyekezetet.

2015. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Előző: imádom, hogy minden pasi modell alkatú csajokkal akar járni... fogadjunk, hogy csúnyán nézel ki.
2015. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

A futás egy bizonyos mértékű túlsúly felett már károsabb, mint hogyha nem is mozog semmit, a nagy túlsúly amúgy is megviseli a szervezetet, a lábat különösen (anyukámnak is lett vele gondja). Az egyoldalú étrend sem túl egészséges. Kiegyensúlyozott táplálkozásra van szükség, és mértéktartásra.

Egyénre szabottan érdemes inkább sportolni, ha valaki tenni akar valamit, a nagyon túlsúlyosak futás helyett sétával is kezdhetik. Amikor anyukám nagyon túlsúlyos volt, nagyon sokat mászkáltunk, hívtam magammal, eleinte ezt is nehezen bírta, hamar kifulladt, de aztán elkezdett fogyni, és a sétákat is jobban bírta. Ma már itthon keres valami zenét youtube-on, és táncol, tornázik rá. Fokozatosan kell a szervezetet hozzászoktatni a terheléshez, különben károd is származhat belőle, ráadásul hamar feladhatod.


Nem utálom a kövéreket, csak a közeli családtagjaim miatt tudom, mivel jár, és felelőtlennek tartom, aki legyint rá, és a saját egészsége miatt sem hajlandó tenni semmit.

2015. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
#5 Nem tudom mit gondolnál az arcomról, de a testalkatom sportos.
2015. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Én azt támogatnám, hogy ha megszakad is de fogyjon le egy lány"

Nem, ne szakadjon meg. És nem csak a nőknek, a férfiaknak is ártalmas a túlsúly (avagy a 30 fölötti BMI mindenképp).

Én amúgy nem vagyok annak a híve, hogy minél gyorsabban minél vékonyabbra kell lefogyni. Nálam első az egészség, és inkább preferálom az izmos testet, mint a csont-bőr formát.

Mivel ráálltam amatőr szinten a testépítésre, én sem vagyok túl vékony az izmaim miatt, de a testzsírszázalékom 17 körül mozog.

2015. szept. 5. 00:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azzal a ritka réteggel találkozom, aki hajlandó változtatni magán, és nem másokra fröcsög gyűlölettel,mert Ő dagadt, azokat nagyon tisztelem. Viszont ahogy vannak vékony/átlagos nőket sorozatban alázó dagadt nők, így azt is el kellene fogadni, ha a megszólított emberek egyik-másika ugyanolyan hangnemben visszaszól. Én alkatilag vékony nő vagyok, aki az idő múlásával már el tud zsírosodni, de sportolok, és teszek ellene. Tehát aki hajlandó tenni az egészségéért, tisztelem, és elismerem az erőfeszítését.
2015. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmit! Pont leszarnám mit gondol az rólam aki "utál" miután változtattam. Majd pont pitizni fogok egy olyannak aki "utál".

A kérdés az én mit gondolok azokról akik utálnak.

Semmit! Mert kb ennyi érzelmi és gondolati csatolmányt fűzök hozzá. És HOPP! Csoda történt. Ha nem foglalkozom az utálkozókkal több időm van azzal törődni ami felemel.

2015. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!