Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy fogadjátok el ezt a...

Ti hogy fogadjátok el ezt a világot amibe élünk?

Figyelt kérdés

A versengés, mindenki elnyom mindenkit, egymást tapossák az emberek,

azzal a mentalitással ha nekem sz.r neked is legyen sz.r a sorsod..

ugyan ez Irigységgel, ha neki van, akkor én ráteszek egy lapáttal és nekem 10x jobb lesz..

egy 30 éves férfi összefekszik egy 18 éves lánnyal,mintha teljesen normális lenne,

az emberek istent játszanak, a törvényeket lesz.rják majd Ők megmondják mi a jó, A nők ész nélkül kavargatnak krválkodnak, már egy 14 éves kis lány is igazi hölgynek tartja magát, És még ő él vissza jogokkal..

Egyre több a meleg, ferde hajlamú, senki nem veti meg őket, mintha teljesen normális dolog lenne

és sorolhatnám a többit..

Ha én ezeket nem fogadom el és nem igy élek akkor kivagyok zárva, csak magamnak való leszek. nem lehetnek saját egyéni elveim.

Nekem néha már hányingerem van ebből a kifordult világból.


2016. márc. 21. 23:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hmm nagyon jó Válaszok szinte mind! mondjuk nemtudtam hogy régen is ennyi meleg volt, vagy inkább nem is foglalkoztam vele, meg egy csomó mindennel nem. de most inkább az igaz hogy jobban ki vannak mutatva dolgok, amiket nem lehet nem észre venni. De úgy tapasztalom, egyre rosszabb, egyre nehezebben "élhetőbb körülmények, Vsszamennék szivesen egy 15 évvel ezelöttre, mikor még nem volt ennyi minden
2016. márc. 22. 00:29
 12/21 A kérdező kommentje:
:D jolvan, én nem hibáztatok senkit. Tény és való biztos vannak ilyen életképtelenek sajnos.. Mondjuk ebbe a kivetni valóm az hogy valaki olyan dolog miatt jut ilyen sorsa, amiről mondjuk nem tehet. lehet van valami betegsége ami egy életre nyomora lesz.. Csak magamból indulok ki. Nem vagyok 120 kilos, teljesen ideális a külsőm, de van egy olyan dolgom amiről nem tehetek és ami miatt szenvednem kell, és nem is igazán lehet tenni sokmindent ellene, bár igyekszem a legjobb módját keresni mivel lehetne könyebb, de szinte mindig megkapom az általánositást közösségbe hogy én miért nem igy meg úgy... egy időután évekig ezt hallgatva mentálisan is lelkileg is rányomja az emberre ez a dolog..
2016. márc. 22. 00:37
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy piszkálódást, azt is, hogy rossz lehet.

Mindenki kap.

Én se szeretem jobban ezt a világot szerintem, mint te.

Amúgy meg nem a 120 kilóval van a baj, azzal van baj, ami ehhez társul, az a végtelenül tunya lélek, mint akikben vér se folyik.

Ez a típus nekem a halálom, mivel én egy nyitott lény vagyok, mindig megtalálnak, ha végighallgattam a sirámaikat, úgy érzem magam, mint akin átment az úthenger.

Nem vagyok én egy férfi pszichológusa se, nem is akarok, az anyapótléka se legyek már, ha lehet!

Utálom ezt, na!

Sok a rossz tapasztalatom.

2016. márc. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

foglalkozz magaddal! foglalkozz magaddal!

Ezért tartunk itt, mindenki csak foglalkozzon magával, ha véletlenül összefognánk talán jobb világ is lehetne, ugyan... jó ez így. Foglalkozzunk magunkkal!

2016. márc. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
(SűrítettLevegő-nek.)
2016. márc. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem fogadod el akkor is élned kell,nem költözhetsz a marsra...élj jobban mint akiket kritizálsz és kész.
2016. márc. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Rajtunk múlik, hogy mit látunk meg a világból. Nem a világ annyira szar, inkább te vagy megkeseredett.
2016. márc. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, régen is meg volt.

Például, 70-es években is szexeltek a 14-15 évesek. Akkor is voltak melegek és akkor is össze feküdt a 40 pasi is a 18 éves lánnyal.

Viszont, még vezetékes teló sem igazán volt, nem hogy mobil és net. Vagy is, volt egy házibuli szexel, azt csak páran tudták. Ma, az az első, közhírré teszik mi is történt.

Ehhez még hozzá jön a fogyasztói társadalom. Tapossál el mindenkit, akkor vagy valaki, ha sok a pénzed. Különben semmit nem érsz. Minden média ezt sugallja.

Vagy elfogadod, vagy aránylag kizártan, egy kis csoporthoz tartozol. Változtatni nem tudsz rajta, mert a tömeg ebbe az irányba halad.

2016. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az képes a túlélésre, aki gyorsan tud alkalmazkodni.


nem igen érdekel más élete, az se ha a 30 éves férfi összefekszik egy 18 éves lánnyal! Ő dolguk.

2016. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

engem nem zavar. hogy miért? mert beálltam a sorba.

ha a célomat el akarom érni, bizony azt teszem, mint mindenki más. elnyomom azt aki hátráltat benne.

ha kell valami, bármi áron megszerzem azt.

szóval ja, ha el akarsz valamit itt érni, és nem csak szidni a világot, akkor olyannak kell lenned, mint mindenki másnak.

2016. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!