Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy fogadjátok el ezt a...

Ti hogy fogadjátok el ezt a világot amibe élünk?

Figyelt kérdés

A versengés, mindenki elnyom mindenkit, egymást tapossák az emberek,

azzal a mentalitással ha nekem sz.r neked is legyen sz.r a sorsod..

ugyan ez Irigységgel, ha neki van, akkor én ráteszek egy lapáttal és nekem 10x jobb lesz..

egy 30 éves férfi összefekszik egy 18 éves lánnyal,mintha teljesen normális lenne,

az emberek istent játszanak, a törvényeket lesz.rják majd Ők megmondják mi a jó, A nők ész nélkül kavargatnak krválkodnak, már egy 14 éves kis lány is igazi hölgynek tartja magát, És még ő él vissza jogokkal..

Egyre több a meleg, ferde hajlamú, senki nem veti meg őket, mintha teljesen normális dolog lenne

és sorolhatnám a többit..

Ha én ezeket nem fogadom el és nem igy élek akkor kivagyok zárva, csak magamnak való leszek. nem lehetnek saját egyéni elveim.

Nekem néha már hányingerem van ebből a kifordult világból.


2016. márc. 21. 23:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

" ha nekem sz.r neked is legyen sz.r a sorsod.. "

Ez eddig is így volt..


"30 éves férfi összefekszik egy 18 éves lánnyal,mintha teljesen normális lenne,"

Mert teljesen normális. Mindketten felnőttek és tudják mit akarnak


"Egyre több a meleg, ferde hajlamú, senki nem veti meg őket, mintha teljesen normális dolog lenne "

1 Eddig is ennyien voltak csak egyre többen merik felvállani.

2 Ilyennek születtek és nem tudnak megváltozni

3 Ha nem tetszik ne nézd őket!

2016. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!